Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lett a Gulyás vs...

Milyen lett a Gulyás vs Puzsér videó?

Figyelt kérdés
Érdemes megnézni? Én ki nem állhatom Puzsért, de Marcit bírom, jól beszél. (Bár nem vagyok vele egy állásponton általában). Ebbe is ordibál Puzsér, vagy tényleg csak kérdez? Ha 10%nál többet szerepel, inkább el se indítom.
2023. máj. 15. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Sokat kéne fizessen valaki, hogy ilyet végignézzek.
2023. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Röviden: Gyenge volt.

Hosszabban: Itt leírtam a 3. válaszban. https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..

2023. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
3 és fél orás volt, végignéztem, nem volt rossz
2023. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
A Partizán fontos szerintem, de ébren tart egy illúziót, amin szerintem javítani kéne, mégpedig egy olyan nézői réteget szólít meg, akiknek (szerintem) nincs politikai pártja, nincs képviselete, ezeket az embereket muszáj lenne beterelni valahová, nem a két politikai oldal között evickélni, mert addig nem tudunk együtt változtatni a dolgokon. Ugyanez igaz a Puzsér fanokra, Schiffer 0,001% fanokra. Ezt tudom mondani és elnézést hogy nem közvetlen választ adtam a kérdésre
2023. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Gyorsítva néztem, szerintem érdemes volt. A világot persze nem váltja meg, de bőven magasabb a színvonal, mint a legtöbb ellenzéki beszélgetős műsorban, lásd Donáth Anna egy órás interjúját a nagy semmiről, vagy a DKTV-s majomkodást.

Puzsért lehet és érdemes kritizálni, de sokszor már olyankor is az üvöltözés miatt szólnak be neki, (amit amúgy én sem bírok) amikor nem is csinálja. Mondott már hülyeségeket, ezt ő is beismerte, de semmi értelme úgy démonizálni, ahogy egyes fideszfanatikusok és ellenzékfanatikusok teszik.

2023. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiánypótló volt, minden hibája ellenére. Sokkal több ilyesfajta beszélgetés kéne.
2023. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Értelmetlen volt, pl. Puzsér fél órán át a csatorna nevén csámcsogott, ahelyett, hogy kerek perec megmondta volna a Gulyásnak a tényt, hogy a partizán név azért baromi sértő, undorító, és kihívó, mert a partizánok háborús bűnös gyilkosok voltak, nem pedig "antifasiszta hős szabadságharcosok", ahogy azt a Gulyás hiszi/beállítja. (Egyébként ezt Toro a Marcika szeme közé is mondta, csak Marci is annyira magyar, hogy semennyire, mint a balosok általában).

És ez a fingreszelés a vita többi részére is jellemző volt.

2023. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Puzsér és Gulyás régóta ismerik egymást. Voltak egymásnak gesztusai. Volt szereplő Puzsér műsoraiban Nem gondolom, hogy ténylegesen tudnak újat csinálni vagy minőségibbet.


Olyan embert kell meghívni, aki tényleg tudja kritizálni Gulyást, mert lenne mit. Puzsér egy hanem a legalkalmatlanabb erre. Nem a kiabálás miatt, mert Puzsér úgyan úgy nem jártas semmiben ámblock. Igaz nem tetszene senkinek, hogy a CEUsok beülne Gulyást nyúzni egyenlő feltételekkel. Utána meg Gulyás simán kipróbálja majd csavarni az interjúkat.

2023. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A Partizán fontos szerintem, de ébren tart egy illúziót, amin szerintem javítani kéne, mégpedig egy olyan nézői réteget szólít meg, akiknek (szerintem) nincs politikai pártja, nincs képviselete, ezeket az embereket muszáj lenne beterelni valahová, nem a két politikai oldal között evickélni, mert addig nem tudunk együtt változtatni a dolgokon. Ugyanez igaz a Puzsér fanokra, Schiffer 0,001% fanokra. Ezt tudom mondani és elnézést hogy nem közvetlen választ adtam a kérdésre"


Arra nem gondolsz hogy a Puszér illetve Schiffer "fanok" szánt szándékkal nem hajlandóak beállni egyik oldalra sem? Nem gondolod hogy pont az lenne a normális ha valaki az elvei mentén szavazna ahelyett hogy spekulatív módon beáll egyik vagy másik oldal mellé amiről azt hiszi nyerni fog?

De amúgy ez egy nagyon érdekes hozzászólás a részedről és mélyen fel sejleni látszik benne az a momentum amikor az ilyen embereket amúgy mindkét oldal talpnyalói egyformán köpködik.

2023. dec. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!