Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tippelsz, kik írtak ilyen...

Mit tippelsz, kik írtak ilyen mondatokat egy súlyos állapotban kórházba került embertársunkról?

Figyelt kérdés

"Elfogyott körülötte a levegő. Most már belőle is!"


"Rohadtul fogjuk sajnálni! Már kezdek is sírni!"


"Mindig a jók mennek el előbb, ő még ezért van életben."


"Pusztul a gaz."


"Minden ki meg kapja amit meg érdemel, remélem szenved"


"egy utolsó aljas kommunista zsidó gci volt... Nem fog hiányozni." (Zárójel, még nem halt meg, csak beteg. - a kérdező)


2023. máj. 10. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
Mindkét oldal. Volt példa az elmúlt időben Vágó úr és Bajkai képviselő úr halálakor. Szerintem mindegy ki írja, aki így nyilatkozik az egy nulla ember a szememben. Ha mindenben egyetértünk politikailag, akkor is. Nem tudom kiről szól a hír, de jobbulást a részére.
2023. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igaza lehet tizenegynek abban, hogy jóérzésű ember politikai oldaltól függetlenül nem kívánja ezt egy másik embernek, csak egy ostoba, suttyó tesz ilyet, és hogy mindkét oldalon vannak, akik így nyilvánulnak meg. Talán azért tűnik ki jobban az egyik oldal, mert ott felül vannak reprezentálva az ilyen ostoba suttyók.
2023. máj. 10. 18:03
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Vagy azért, mert főleg azokat a híreket olvasod.
2023. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Csak nem Gálvölgyi?

Ó tutti frutti, ahogy a pampalini c mesében mondta :)

2023. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szeréntem az Antall Józsi bácsi antipatizánsai írták az Antall Józsi bácsiról.
2023. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!