Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki emeli meg jobban,Dobrev...

Ki emeli meg jobban,Dobrev Klára vagy Dr Orbán Viktor Mihály?

Figyelt kérdés
[link]
2023. máj. 7. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
A vérnyomásomat? orbán viktor, természetesen!
2023. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Dobrev Klára. Nagyon emberközpontúan politizál, és rengeteg szövetségese van az EU-ban, én őt látnám szívesen országvezetőként, csak nagy kár hogy az én fajta gondolkodásúakból van egy szűk réteg, a visszamaradt bolsevik szagú magyarságból meg 3 millió legalább 😪
2023. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,az biztos hogy Dobrevet támogatja az európai baloldal.orbánt viszont utálja a bal és a jobboldal is,csak a náci pártok tűrik el akik viszont jelentéktelenek.
2023. máj. 7. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen de már több száz év alatt ki lett próbálva jó néhány ideológia, hogy hogyan lehet egy konkrét népen eluralkodni. Ki van dolgozva, hogy egy átlag magyar mire hogy reagál. A Fidesz elég jó történelem ismeretből és pszichológiából. Az "előre megyünk nem hátra" is egy 1946-os Rákosi korszakbeli, a magyar néplélekre jól ható üzenet. Le kell győzni mással, nincs mese, jobbat kell produkálni
2023. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

4-es, az a baj, hogy ha valóban ez a magyar "néplélek", akkor csak ugyanilyen primitív rezsim győzheti le őket és ugyanilyen primitív diktatúrát hozna létre! Akkor meg minek?


Ha itt tényleg csak rákosista, szálasista, kádárista és orbánista diktatúrákra van igény, akkor egyszerűen el kell menni egy szabad, normális országba! Én meg is tettem.

2023. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
5-ös félig értek egyet veled. Abban igen, hogy egy kicsit primitívebben kell szólni a magyar emberekhez, mert itt csak 89-től szabadultunk ki a fogságból, míg más országokban (környékünkön is) már 1989-ben előrébb voltak mentalitásban, mint mi most 2023-ban. De azzal a felével nem értek egyet, hogy ennek feltétlenül egy olyan mocskos diktatúrába kell torkollnia, mint az Orbán-rendszer. Nem tehetünk róla, hogy 40-50 évente születik Magyarországon egy ilyen deviáns idióta mint Orbán :( én megadnám az Európához való felzárkóztatás megpróbálását Dobrev Klárának. Ha nem úgy sikerül, akkor küldjük el őt is a francba. Az biztos, hogy ő lenne az utolsó, aki egyszemélyes diktatúrát építene.
2023. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

6-os, én Ceaușescu Romániájában nőttem fel, reménytelennek tűnt akkor a helyzet - de a román közélet ma demokratikusabb, nyitottabb, tisztább mint a magyar...


Az a baj, hogy a mai magyarországi rezsim demokráciából született, tehát igazolva lett, hogy a magyar nép nem áldozata a diktatúráknak, hanem IGÉNYLI azokat!


Megdöbbentő és szomorú, mert valamikor a szüleink a románokról gondolták ezt - de ők hősies forradalommal, vérüket áldozva váltottak rendszert és töretlenül a demokrácia és a jogállam irányába haladnak azóta is!


Ma már megtörtént az elképzelhetetlen is: egy szász az elnök, egy magyar a miniszterelnök-helyettes Romániában.


Albánia szintjéről indult de lassan beelőzi Magyarországot is...


Ebből sajnos kb. az a tanulság, hogy a románok valóban egy elnyomott nép volt csupán, amelyik folyamatosan vágyik és tesz is a szabadságért.


Magyarország lakossága pedig igényli a diktatúrát és még demokratikus keretek között is kialakítja magának a pártállamot és a személyi kultuszt! Ha pedig ez kell az ottani népnek, akkor azzal nehéz mit kezdeni...

2023. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

#7 úgy hiszem igazad van

Én magam nem ilyen vagyok, de én kisebbséghez tartozom ezzel

2023. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DK-s ***** válasza:
71%

"Kiskomám"!


Magát a provokatív kérdésedet ignorálom, de a kérdésedet újrafogalmazom a korrektség kedvéért! Tehát:


"Ki emeli meg jobban, Dr. Dr. Dobrev Klára vagy Dr Orbán Viktor Mihály?"


KÉT doktori címe is van, csak egyesekkel szemben nem játssza az agyát. Jogász, és közgazdász.


Emellett NÉGY felsőfokú nyelvvizsgája van.

2023. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ó elnézést.
2023. máj. 7. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!