Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a magyar kormány...

Mi lesz a magyar kormány narratívája ha Oroszország elveszíti az Ukrajnai háborút?

Figyelt kérdés

2023. máj. 5. 21:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#10

mandiner.hu

2023. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
#11 cikket. Nem egy random híroldalt.
2023. máj. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
2023. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Rájön, mint egy szélkakas, hogy mégis a hanyatló Nyugat felé kell fordulnunk.
2023. máj. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Oroszország nem fogja elveszíteni az ukrajnai háborút. Vagy orosz győzelem lesz, vagy még nyíltabb NATO-beavatkozás és világháború.
2023. máj. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
#13. Kérlek tanulj meg olvasni és érteomezni.
2023. máj. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
6%

Ha Oroszország veszít, akkor az egész világ is veszíteni fog, nincs olyan forgatókönyv, hogy Ukrajna legyőzi a háborúban Oroszországot.


Olyan lehet esetleg, hogy Oroszország belülről bomlik fel, netán más lesz a vezetés. De egy atomhatalmat nem lehet legyőzni és a saját határainál megszorongatni.

2023. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%
17 - ha atomhatalmat nem lehet legyőzni akkor mi történt többször Afganisztánban, mi történt a vietnámi háborúban?
2023. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A magyar kormány tudja hogy a háború célja Ukrajna elpusztítása és az hogy ki győz másodlagos. Ez egy modern, elidegenedett háború. Hogy mi a célja azt nem fogják az orrodra kötni. Az enyémre se, ha ez Téged megnyugtat.


Tehát ilyesmibe nem fognak belebukni szerintem legalábbis.


Különben pedig nincs olyan politikai szervezet, amelyik különb lenne tőlük, így engem nem is érdekel hogy buknak-e vagy sem. Szerintem akkor fognak megbukni ha a nagyokosok találnak maguknak olyanokat, akik még ezeknél is aljasabbak és embertelenek. Akkor majd azokat fogják felfuttatni az értelmiségiek. Talán a torockait vagy egy hozzá hasonló veszett idiótát. Tök mindegy.

2023. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
7%
Én sem láttam ebben orosz propagandát ami a mandineres cikkben volt. És eddig sem hallottam orosz propagandát, igaz nem is hallgatok-olvasok Fidesz médiumot, de éppen ezért Engem is érdekelne, hogy hol van orosz propaganda.
2023. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!