Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseknek mi a bajuk a...

A fideszeseknek mi a bajuk a jóléttel és a korrekt fizetéssel, megélhetéssel? Ők miért nem ragaszkodnak ahhoz, hogy ha már rekordmagas inflációban élnek, a kereset is Nyugat-európai legyen?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 09:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
44%
Mit nem próbáltam? 6 lakásnak vagyok a főbérlője! Azt gondolom van fogalmam róla, hogy mi az a befektetés és miért kell befektetni a pénzt. Tudod ki méregeti a másikat! Megpróbáltam elmagyarázni normálisan, butítottan, analógiával, de sehogy sem értitek meg, mert nem is akarjátok! De akkor tartogasd csak a millióidat a buksza mélyén és üvöltsed torkaszakadtából, hogy nincs pénzed 1000 Ft.-os kenyérre. Utána ne csodálkozz, ha 10 év múlva az utcára kerülsz a milliós megtakarítádossal, mert annyit fog érni a pénzed. Én csak jót akartam azzal, hogy rávilágítok a dolgokra, de ti FIDESZ ellenesek még ebben is csak a politikát látjátok és csakazért sem vagytok hajlandóak tenni a gazdaságért, még a saját magatok kárára sem. Ennyire buta, földhöz ragadt nép nincs még egy a világon.
2023. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
#31 Nem "akarni" kell hanem elérni a totális csendet, te barom!
2023. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
58%

"De tessék körülnézni nyugaton, a németeknél. Vajon miért olyan gazdagok? Azért, mert nálunk az oktatási rendszerben alap a közgazdaságtani oktatás."

Ez nem igaz, náluk sem alap.

2023. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Mert akkor polgári réteg lenne aki nem kiszolgáltatot az államnak ezért.
2023. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező a felső 10%-ot vélhetően nem zavarja, hogy lassan 1000 ft. lesz egy liter benzin, ahogyan az sem hogy szar az oktatás vagy egészségügy, mert ők magánba járnak. Nem csak a csórók szavaznak a Fideszre. Te például szidnád a kormányt, ha például a pároddal együtt hazavinnétek másfél milla nettót? :D Nem annyira szar ország ez, amíg nem az egészségügyben vagy az oktatásban akarsz elhelyezkedni. Piacképes szakma és diploma, ha ezek közül valamelyik megvan, akkor korrekt színvonalat tudsz teremteni magadnak.
2023. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

31: Nekem viszont tényleg, most már elég nagy értékű Bitcoin és Ethereum befektetésem van. Már 7 éve veszem mindig, a nagy korrekciók után. Még akkor is vettem BTC-t több, mint $10000 dollárért, amikor $600 volt az árfolyam. Az ma x48. Ki lehet számolni gyorsan fejben, most mennyit ér. Egy nagyságrenddel többet hozott, mint az ingatlan. Utálják is az ingatlanosok, amikor megemlítem. Később is mindig vettem, 2018-ban, 2020-ban és idén is. Ez nekem nem lopott, sikkasztott pénz, hanem amit becsülettel megkerestem, azt fektettem be. Az is megér egy misét, hogy sok ingatlanbefektető honnan szerezte a rávalót. Nem kell aggódni, én biztos nem kerülök utcára. Sem börtönbe.

Nem csak az infláció a gond a Fidesszel. A demagógia, az uszítás mindenki más ellen, az akaratosság, az erőltetés, a szigorodó kontroll, a korrupció, ebben a sorrendben.

2023. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!