Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Pápalátogatáson való részvét...

A Pápalátogatáson való részvétel egyfajta békemenet?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam egy politikai véleményműsorba
2023. ápr. 28. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Szerintem ez mindenkinek a legmagánabb magánügye.

Kár, hogy a politikusok és propagandistáik ezt nem így gondolják.

2023. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Mivel egy igazi birkamenetet nem tudtak összehozni, mert a lezárások még az őstahó újkatolikus Bayer lovagnak is lezárások, most úgy adják el ahogy tudják.
2023. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Én most itt gyakorikérdéseken tudtam meg, hogy jönni fog a pápa, kb. ennyire is érdekel.🤣🤣
2023. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Egy végtelenül elfogult cinikus politikai műsorban hallottad.
2023. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Azt gondolom, amellett, hogy Ferenc pápa egy Igaz ember, súlyos hibát követ el, amikor egy orbáni fasiszta diktatúrához asszisztál.

Hibát követ el, amikor novákkatalinok, orbánviktorok, és fideszparasztok előtt fellép.


Egyébként a bégemenet mindannak tagadása, amiről Jézus uunk élete szólt. Ezen merengj el.

2023. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Részt vettem a mai találkozón is. De kikérem magamnak, hogy bárki a békamenethez hasonlítsa. Ez lelkipásztori út. Érinthet persze politikai kérdéseket, de alapvetően lelkipásztori.
2023. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Torcsa90 ***** válasza:
48%
A birkamenetesek szerint a pápa csak egy demens vènember. De azèrt jó volt a fideszes politikusoknak fotózkodniuk vele.
2023. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!