Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen okból kifolyólag...

Milyen okból kifolyólag kerülhetett kínai kézbe az Inárcs közelében található nagyméretű napelempark?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Talán megvették? Kínának rengeteg a "felesleges" tőkéje, befektetnek sokfelé. Magyarországon is már ők a legnagyobb friss befektetők.
2023. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
HVG cikke szerint megvették.
2023. ápr. 25. 16:50
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
#2 Akkor mi a kérdésed?
2023. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Mutyi
2023. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Német cég építi, értékesítési céllal. A német cég vezérigazgatójának nyilatkozata szerint örülnek, hogy egy olyan neves cégnek tudták eladni, mint a SEP.
2023. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#3. Olvasd el, értelmezd és ki fog derülni.
2023. ápr. 25. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

#6 MIT olvassak el?

Kiírtál egy kérdést és te magad közölted rá a választ. Mi az amit TŐLÜNK akartál kérdezni?

2023. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kérdezőnek:...milyen okból? A nagy üzlet, nagy nyereség, és tulajdonszerzés egy unijós országban...Kína betette amlábátnaz ajtórésbe...
2023. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Annyit közöltem, hogy a HVG megírta a cikket miszerint megvették a napelemparkot. Én azt kérdeztem, hogy mi okból kifolyólag kerülhetett kínai kézre a cég. De a cikk nem közölni, hogy miért pont kínai cég vette meg. Szövegértelmezés elégtelen.
2023. ápr. 25. 18:37
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

#9 Ennyire ne legyél már értetlen.

Ennyit írtál ki, ott van az oldal tetején: "Milyen okból kifolyólag kerülhetett kínai kézbe az Inárcs közelében található nagyméretű napelempark?"

majd mindjárt a 2. komment a tied: "HVG cikke szerint megvették."

ERRE kérdeztem meg tőled, hogy mi a kérdésed, hiszen már meg is válaszoltad a saját kérdésedet. Olyan okból kifolyólag kerülhetett kínai kézbe, mert megvették. TE olvastad is róla a HVG cikkét.

Nem tettél be többet, nem tettél be linket, nem írtad le hogy nincs benne valami a cikkben vagy hogy amit írnak az neked nem érthető. CSak ennyit.

Nem az én szövegértelmezésemmel van itt probléma, hanem te nem tudod leírni azt ami a fejedben van csak és még akkor sem érted meg amikor külön rákérdezek.

De sebaj, majd válaszol neked valaki akit nem zavar hogy egy ilyen buta illető tett fel kérdést aki még sértegeti is azt aki válaszolt neki.

2023. ápr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!