Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal (és jobboldal?)...

A baloldal (és jobboldal?) miért nem mond le az értelmetlen nemzetellenességről?

Figyelt kérdés

A magyarországi baloldal ugye szélsőségesen magyarellenes alapvetően. A kommunizmus más országokban szélsőjobbos is volt, itt tényleg kommunista volt. Ady Endre, Nagy Imre, Károlyi Mihály, stb., ezek baloldali ikonok. A baloldal folyton a magyarokat szidja (akik amúgy kb. a legtehetségesebb nép a földön), rosszat akar a népének, külföldön Magyarország ellen tevékenykedik, ami egyedülálló a világban, kommunistákat támogat, fasisztázik. Persze a jobboldalban is van valami ilyesmi, álnemzetieket támogat, acsarkodik, nem fog össze, akár árt is az országnak. Mikor látják be, hogy ez mindig katasztrófákba vezet? Korrupció, szegénység, háborús vereségek, halál, pusztulás.

Nacionalista, hazafias, patrióta, összefogásos, etnocentrikus nemzetstratégiára van szükség. Bizonyítottan az etnocentrikusság a legsikeresebb, ezért lett pl. a zsidó nép messze a legsikeresebb (persze náluk már ez sovinizmusba megy át).



2023. ápr. 19. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Miről? Mi a tkm, az a nemzet? Létezik, még egyáltalán?
2023. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Az ellenzék nem magyarellenes, mi kormányellenesek vagyunk, mert a kormány tönkreteszi a hazánkat, ahogy te is látod.


Csak a jobb oldali szavazóknak fontosabb a harc és orbán viktor propagandája mint az ország és a gyerekeik jövője.


Nekem számít hogy a gyerekeim milyen iskolába járnak, lesz-e kórház, lesznek-e bombás plakátok az utcán. Egy fidesz szavazónak ezek nem fontosak.

2023. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Ezt parancsolják nekik a külföldi gazdáik.
2023. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

2.

"Az ellenzék nem magyarellenes"


Húúúú! Ha látnád miket olvastam ezen az oldalon meg más oldalakon is ..

2023. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%

Csak eljutunk oda, hogy Ady Endre újra magyarellenesnek lesz kikiáltva a debil, fideszkárosult, illibernyák jobberek körében! :-)))))


De hát erre ő már száz éve válaszolt:


"Ős Napkelet olyannak álmodta,

Amilyen én vagyok:

Hősnek, borusnak, büszke szertelennek,

Kegyetlennek, de ki elvérzik

Egy gondolaton.

Ős Napkelet ilyennek álmodta:

Merésznek, újnak,

Nemes, örök-nagy gyermeknek,

Nap-lelkűnek, szomjasnak, búsitónak,

Nyugtalan vitéznek,

Egy szerencsétlen, igaz isten

Fájdalmas, megpróbált remekének,

Nap fiának, magyarnak.


(S az álmosaknak, piszkosaknak,

Korcsoknak és cifrálkodóknak,

Félig-élőknek, habzó-szájuaknak,

Magyarkodóknak, köd-evőknek,

Svábokból jött magyaroknak

Én nem vagyok magyar?)"


A korcs cifrálkodó, félig-élő habzószájúak száz év alatt sem változnak semmit, hiába...

2023. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2, mintha a kormányellenesség überelné a hazafiasságot. Nem csak a kormány teszi tönkre az országot, ez ennél sokkal összetettebb, sokkal többen felelősek. Egy baloldali kormány ugyanolyan rossz lenne (sőt, még sokkal rosszabb). Az országot sok minden teszi tönkre. Pl. az emberek választották meg a Fideszt, vagy az MSZP-t korábban. Attól, hogy nem Orbááááán lenne a vezető, nem változna semmi.
2023. ápr. 19. 11:01
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

A magyarországi baloldal ugye szélsőségesen magyarellenes alapvetően.



Ez mit jelent?

2023. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Azt, hogy pl a fővezérük az óvodában a itzy-bitzy spidert taníttatja a gyerekének, a cifra palota helyett.

2023. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!