Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok, össze fogjátok hozni...

Balosok, össze fogjátok hozni a 2/3- ot legközelebbre is?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 17. 01:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

2014: 44.90%


2018: 49,27%


2022: 54,13%


Nem látom azt,hogy 67%....ami ugye kétharmad.

2023. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel max annyit jelentettél ki, hogy nem tudod miként működik a választási rendszer és mire mondják a kétharmadot...
2023. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

Maga kövérlaci is elismerte,hogy amikor átrajzolták a körzeteket akkor egy kicsit túlzásba estek.

De röhejesnek tartom,hogy a szavazatok kevesebb mint fele is 2/3 lehet.

2023. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%
Remélhetőleg meg lesz újra igen. Nem azért, mert a Fidesz annyira jó és nem lehetne lecserélni akár egy jobbra, hanem mert az ellenzék annyira híg f@s, hogy azt elmondani nem lehet. Aki azoktól a csőcseléktől várja a sorsa jobbra fordulását az hüly… Aki a 60 ig-t meg krumplit irta, annak azt üzenném, hogy átlag emberként 4 millo ft maradt a zsebembe a fidesznek köszönhetően az elmúlt 3 évben, de persze ezt is meg lehet magyarazni.
2023. ápr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%

#14 Én nem kaptam pénzt a Fidesztől, mert nem vagyok se NER tag, se gyerekgyáros, se taxis. 13 év alatt számomra csak negatív intézkedéseket hoztak.

Fizetem a rengeteg TB-t, de magánrendelésre kell járnom, ha nem fél év múlva nakarok időpontot. Fizetem a nyugdíjjárulékot, de semmit nem fogok már kapni nyugdíjként, ha nem gyűjtök magamnak. Gyermektelenként csak adót fizetni vagyok jó. A lakást házra cserélni esélyem sincs, hála a CSOK miatti hatalmas ingatlanáremelkedésnek.

Letojom, ha lop a Fidesz, de legalább hagynának élni! Nem, belepofáznak mindenbe: árstop, kötelező akciók, vasárnapi boltzár, manyup ellopása, rezsi "csökkentés", világbajnok ÁFA, szolgáltató cégek felvásárlása és tönkretétele, stb.

2023. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#14 Csak azt nem tudható, hogy mennyit vettek ki mindannyiunk zsebéből.
2023. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A megszólítás inkább maffia-ellenesek kéne legyen.
2023. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#14

Nem tudom, hogy maradt az utolsó három évben 4.000.000.00 Ft a zsebedben? Számoltad a világbajnok Áfát, a különböző új, és felemelt adókat, amiket a szolgáltatók, bankok, pártunk és kormányunk szerint, nem hárítanak a fogyasztókra. Gondolom az is a megtakarításodat eredményezte, hogy a különböző árstopoknak köszönhetően nálunk a legmagasabb az infláció. Az élelmiszerár inflációval meg a világon bekerültünk az első tízbe! Ez mind segített neked a négymilliós megtakarításod eléréséhez.

2023. ápr. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!