Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a brutális beavatkozás...

Mi ez a brutális beavatkozás a magyar belügyekbe USA részről?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszoljanak, akik pártatlanok tudnak maradni és érvelni is tudnak amellett, hogy egy globális nagyhatalom mi a fenéért szól bele az itteni dolgokba.

Az sem lenne baj, ha most egy Trump elnökség lenne ott, itt meg egy MZP-s, és épp Orbánt próbálnák visszasegíteni a hatalomba?

Meg ne olyan baromságokat írjatok, hogy "de hát Orbán is Trump mellett kampányol", hiszen ti magatok mondanátok erre, hogy "kit érdekel, mit csinál ennek a kis porfészeknek a diktátora".



2023. ápr. 12. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Az a bank egy kémszervezet. Ezért a szankciók. Mindenki otthagyta, csak Mo maradt benn az oroszok mellett.
2023. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Mire is gondolsz "brutális beavatkozás" alatt?


"hiszen ti magatok mondanátok erre, hogy "kit érdekel, mit csinál ennek a kis porfészeknek a diktátora"."

Ja, így nem nehéz, ha előre negligálod a neked nem tetsző érvet.

Nem az a gond, hogy orbán trump mellett kampányol, hanem az, hogy közben fel van háborodva, ha mást teszi vele szemben ugyanezt.

2023. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Mindenki a sajat erdekei szerint cselekszik, nehogy azt hidd h az usanak kifejezetten szamit magyarorszag, az oroszokkal haborut vivnak lenyegeben, es mi, meg ha tagadjak is a fideszesek, igy vagy ugy segiteni probaljuk ahol tudjuk az oroszokat, ezeket a szalakat probaljak elvagni az amcsik.


Nemreg nem tudom mennyire hiteles forras szerint le is halgattak magyar politikusokat, szoval hidd el nem veletlen jottek pl most a szankciok az orosz befektetesi bank ellen.

2023. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Usa mindenhol ott van. Kína belügyébe is beleszól Tajvannal kapcsolatban.

Szíriában is állomásoztat katonákat,annak ellenére,hogy azt a törvényes szír kormány nem kéri.


szóval mi még olcsón megúsztuk,ugyanakkor tényleg, semmi joga nincs beleszólni más ország belügyébe,mivel nem vagyunk az Usa tartománya.

szerintem nagyon elvannak tévedve.


én kormánytól függetlenül elvárnám,hogy ez számon legyen kérve az amerikai nagyköveten, egy esetleges országból való kitiltást is megfontolnék,akármennyire Usa barát is lenne a kormány.

2023. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nincs semmilyen beavatkozás. Csak felhívják a figyelmet az oroszok által irányított náci kormányra.
2023. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Védi az érdekeit, mint minden más ország.
2023. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
5-ösnél a pont
2023. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Az a dolga, hogy jó útra terelgesse a kis nácikat, akik olyan különlegesnek hallucinálják magukat
2023. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Európa az USA gyarmata. Németországnak még annyit se néznének el, mint nekünk. Macron ellen is lesz majd egy francia tavasz, ha nem tér jobb belátásra, és csinálja, amit az USA demokraták akarnak.
2023. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
9 én demokrata párti vagyok
2023. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!