Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem röhej, hogy amikor a...

Nem röhej, hogy amikor a magyarok rasszistát játszanak, akkor saját magukat is elvileg visszakívánják Ázsiába ahonnan jöttünk?

Figyelt kérdés
Amikor a Fidesz azzal hergel, hogy Európában csak európaiaknak van helyük, akkor igazából a magyarokat is megalázza. Ugyanis mi nem vagyunk fehérek, mi sárgák vagyunk. Még ha nem is látjuk magunkon, de amúgy egy másik nemzet szemével azok vagyunk, mongolid fejünk a mai napig jellegzetes.
2023. ápr. 9. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%

#10

Miért ne lenne értelme? Ugyanúgy annak is van értelme, hogy belföldi vagyok, nem pedig külföldi. Csak nem nagyon ritka így használni.

Simán hivatkozhat magára egy pesti viccesen úgy, hogy belpesti, hisz a belpestinek van egy pejoratív értelmezése.

De ha nem hiszed szívesen összefutok veled, és a képedbe mondom, hogy belpesti vagyok.

2023. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%
Nagy gondok vannak minden téren, az tuti.
2023. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért van mindenki ennyire befeszülve? (Egyébként sejtem a választ).


Nem lehet úgy írni valamit, hogy valaki meg ne sértse az embert, vagy bele ne kössön. Ez borzasztó.

2023. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Te lehet valami félvér korcs vagy, így csak a magad nevében nyilatkozz!
2023. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!