Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Homofóbként a Fideszre vagy a...

Homofóbként a Fideszre vagy a Mi Hazánkra érdemes inkább szavazni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 11:32
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
75%

29


"28 azt gondolod, azt pártolom? Szerintem mindenki aki könyvet pusztít el, az igen, nácik felé tendál, a karlendítés meg mindegy hogy milyen párton belül történik, mélyen elítélem, undorító, akár migatyánkos akár más, és baromira nem politikai pályán kellene lennie."


Igen de Te csak a Mi Hazánkot nácizod!


Nem mindegy hogy elégetik vagy betiltják, átírjak?

És melyik oldalt történik több ilyen?

Kik döntögetnek szobrokat,mert ujraértelmeznek kiemelkedő személyeket a történelemből, a mostani Pc szemüvegen keresztül?

Kik tiltanak be filmeket ugyan ilyen elvek mentén?

Kik hamisítják a történelmet épp,mikor kifejezetten nem oda illő (az adott korban elképzelhetetelen személyekkel) forgatnak történelmi alakokat?

Kik vergődnek, szankcionálnak ha valaki nem térdel azért,mert az usa rabszolgákat tartott anno?

És itthon kik szolgálják, vagy szolgálnák ki ezeket maradéktalanul?

A balsós összeborulás, vagy a M i Hazánk? :)

2023. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
78%
#21 Szóval a többi elvtársadhoz hasonlóan te sem tudsz rá semmi bizonyítékot.
2023. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%

#31 mindegy, hogy melyik parton belül történik, ugyanolyan elítélendő. Csak fura, hogy a migatyánkon belül sokkal több ilyen eset van, mint más partokon belül. Azaz magasabb a náci koncentráció.

Ott tévedsz a betiltásoknál, hogy a jelenlegi baloldal nem tiltott be semmit. Nem rendezett sajtó konferenciát, ahol elégették volna vagy ledaráltak volna bármit.

És másik nagy tévedésed az, hogyha valaki nem elvakult jobboldali náci, akkor már mindent is támogat, amit a baloldal csinál. Ne gondolkozz ennyire binárisan. Csak tévedések jönnek abból.

2023. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
42%

#34 Melyik pártban van jelenleg az a Kulcsár Gergely, aki a Duna-parti cipőkbe beleköpött? Vagy az a Gyöngyösi Márton, aki listázni akarta a zsidó származású képviselőket? Segítek: a Jobbikban, vagyis gyurcsány apádék egyik szövetséges pártjában.

A "baloldal" nem tiltott be semmit? A Magyar Gárdát sem? Vagy a kuruc.info-t nem ők üldözték a legjobban?

Aki binárisan gondolkodik, az te vagy, meg az elvtársaid. Ti náciztok és fideszeseztek le mindenkit, aki nem ért egyet veletek valamiben.

2023. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%
#34 veled ellentétben aki “elvtársaid”okozik, ha valaki nem ért veled egyet 😂😂
2023. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
75%

33


Nincsen a Mi Hazánkon belül több mint az összeborulásban

De cáfolj meg!


"Ott tévedsz a betiltásoknál, hogy a jelenlegi baloldal nem tiltott be semmit. Nem rendezett sajtó konferenciát, ahol elégették volna vagy ledaráltak volna bármit."

Erről ennyit:

[link]

A Dk intézte a Toroczkai Facebook törlését ,meg a a mi tanáynk szintű gúnynév kampányát, aminek a nagyon magasan képzett baloldaliak örömmel tettek eleget. mint az oviban!:D


"És másik nagy tévedésed az, hogyha valaki nem elvakult jobboldali náci, akkor már mindent is támogat, amit a baloldal csinál."

Ahhoz képest elég szépen bégetsz velük.

Mi Tanyánk féle gúnynevek is Dk kezdeményezésű óvodás szintű gúnyolódásától ,a fidesz fiókpártja,(tényleg erre valami épkézláb jön végre? :D )és amúgy is jaj nácik konteóig.

Te nagy ellenálló!:D


A Te egyik nagy tévedésed az hogy aki mer konkrét problémákról beszélni, És nem egyezik a véleménye a Pc buborékban élő baloldallal, az náci!


Ne gondolkozz ennyire binárisan. Csak tévedések jönnek abból. :D

2023. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
4%

#36 Ja hogy te elvársazhatsz, de fordítva már sértő 😂😂

Aki megsérti az adott közösségi média irányelveit (amit a regisztrációkor maga is elfogadott) akkor törölni, vagy korlátozni fogják. Ez van. Nem daráltak vagy égettek könyveket.

Te nem vagy képes tudomásul venni, hogy aki nem nyugatellenes náci, az nem lesz azonnal dk- összefogás mittudoménmi párt (személy szerint a kutyákra szavazok amióta vannak). De persze. Én gondolkodok binárisan.

Konkrét probléma a cenzúra, diszkrimináció, jogok elvétele. Szerintem.

2023. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
39%
#37 Legalább annyi eszed lenne, hogy a pipákat megnézed :D Én elvtársaztam, nem a 36-os :D
2023. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
73%

37


36-os vagyok,és nem én elvtársoztam...


"Aki megsérti az adott közösségi média irányelveit (amit a regisztrációkor maga is elfogadott) akkor törölni, vagy korlátozni fogják. Ez van. Nem daráltak vagy égettek könyveket."


Aki megsérti annak a baloldali a face,youtube google stb olyan szabályait amelyek sok esetben nem is léteztek akkor még akkor mikor az adott ,késöbbi szabálytalan poszt kikerült.

Azokra hivatkozol akik a 2020 as elnökválasztásban mindenhol Biden alá nyaltak, konkrétan tiltották a Hunter Bidennes ügyet minden felületükön!

[link]

[link]


Komolyan gondolod hogy mindig tök véletlenül a jobb oldali személyek ,pártok vétenek szabályt?:D

Trumpot leheztt tiltani,de ez maradhatott ?: [link]


"Te nem vagy képes tudomásul venni, hogy aki nem nyugatellenes náci, az nem lesz azonnal dk- összefogás mittudoménmi párt (személy szerint a kutyákra szavazok amióta vannak). De persze. Én gondolkodok binárisan."


Aha,nyilván. Mikor borul a sz@ros vödör,elfogynak az érvek,akkor jön az én nem oda szavaztam ám duma...

Valami állitásodat ma még igazolod amúgy?


"Konkrét probléma a cenzúra, diszkrimináció, jogok elvétele. Szerintem. "


Szerintem is.

Kik is csinálják nemzetközi szinten?

Kik tiltanak be könyveket, filmeket, döntenek szobrokat,és újabban diszkriminálnak sportolokat,müvészeket a származásuk miatt?

2023. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
9%

#39 “ Aha,nyilván. Mikor borul a sz@ros vödör,elfogynak az érvek,akkor jön az én nem oda szavaztam ám duma...”

Aha. Itt ismered be a bináris logikádat, de mindegy.

A cenzúrára: ha a migatyánk is ugyanúgy csinálja, akkor nem kéne hogy zavarjon, ha nyugaton csinálják. Amúgy elég egyértelmű vonal, van hogy mi számít gyűlöletbeszédnek és az van tiltva. Aki nem erti, az saját magát járatja le.

2023. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!