Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentumban miért csak...

A Momentumban miért csak nőies férfiak vannak?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 13:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
42%
#20 Még mindig jobb mint a Fidesz ahol csak pedofilok vannak, meg a Mi Hazánk ahol meg csak nácik:D
febr. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
59%

21)

Végreh valami, amit rá lehet húzni a fideszre is. Eddig csak a lányos, béna baloldalt bántották.

febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
59%

Sok a génhibás ember. Ne csudálkozz:) , hogy betörtek a politikába is.

Képzeld, mikor majd a műtőasztalon egy ilyen néz le reád, mint pl a diszes Karácsony. 😆

febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
59%

#22 Ha egy "lányos, béna", "baloldali" kigyúrja magát, szakállat növeszt stb. akkor onnantól Fideszes/Mi hazánkos lesz?

Áhh most már értem akkor Szájer, hogy került be a Fideszbe.

febr. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

24-es!

Nézd meg Toroczkait és Fegyver Bandit!

Ég és Föld a két ember, mind fizikálisan mind mentálisan.

A Fidesz pedig nem jobboldali, csak annak hazudja magát.

febr. 17. 10:29
 26/28 anonim ***** válasza:
23%

Ja, ma már sok a kicsi, nőies férfi.

167 centis, max 70 kilósok.

febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
42%

#25 Fegyőr csak egy átlagos, 30-as éveiben járó férfi, semmivel sem nőiesebb mint a korcsoportjába tartozó férfiak nagy része.

Mitől annyival férfiasabb Toroczkai, attól, hogy kevesebb haja van? xd


#26 Nem tudtam, hogy a magasság is tényezője a férfiasságnak már. Én azt hittem eddig, hogy ez egy velünk született adottság és azt nem tudod befolyásolni.

167 cm-hez a 70 kg mióta kevés amúgy? Hány kg-nak kellene lenni egy ilyen magassággal rendelkező férfinak? 90, hogy úgy nézzen ki mint egy bálna? xd

Az meg tudományosan bizonyított tény, hogy a fiatalabb generáció tagjai átlagban magasabbak mint az elődjeik, tehát közöttük pont, hogy kevesebb alacsony egyén van.

febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
59%

Fegyőr szerintem vékony, pici. De több momentumos uilyen.

Tény.

Szerintem azért jöttek így össze, mert a hasonlók a hasonlókat vonzzák be.

De különben van több kis termetű, lányos férfi hazánkban. Talán mert az ősi hunok is ilyen kisebbek voltak.

:)

febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!