Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol jobb az életszínvonal...

Hol jobb az életszínvonal Magyarországon vagy Fehéroroszországban (Belorusban)?

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátnőm élt kint 2 évig Fehéroroszországban. Azt mondja nem csak szép ország, de meglepően jó az életszínvonal is, persze Kelet-Európaias, de alapvetően a legtöbb embernek megvan mindene. Nincs az a létbizonytalanság, általános megélhetési gondok mint Magyarországon. Azt mondta a politikát azt érdemes kerülni bár, meg hogy ott mindig pofátlanul el vannak csalva a választások. Mondjuk szerintem itt is.

A korrupció ott is magas, de állítólag nincs olyan szegénység mint nálunk.

Ti mit gondoltok, hol jobb az élet, hol jobb élni? Magyarországon vagy Fehéroroszországban?



2023. márc. 6. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságból megnéztem, hogy milyen ott az életszínvonal, megélhetés, fejlettségi index. Nem olyan rossz, mint amit talán elsőre mindenki gondol. Szerbiával és Bulgáriával van egy szinten. De eléggé rontja a képet, hogy gyakorlatilag Putyiné az ország, és a határon az orosz katonák állnak szembe pár tízezer ukrán katonával... szóval nem a legbiztonságosabb ország ma.
2023. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Magyarországon sincs létbizonytalanság.
2023. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Soha nem éltek még ilyen jól a magyarok, mint Orbán alatt. Hiteles forrásból tudom, ugyanis Győzike is megmondta.🤣🤣
2023. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

szerintem egy szinten van a kettő. Csak a beloruszoknál egy fokkal durvább a diktatúra.

VISZONT nem voltak lezárások, kijárási tilalmak a Covid idején, akkor döbbentem rá, hogy Lukasenka egy jó vezető.

2023. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
És, hogy találkoztok kérdező?
2023. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Egyértelműen Magyarországon.

"Nincs az a létbizonytalanság, általános megélhetési gondok"

Azért nincs, mert mindenki tudja, hogy a többi ember is pont ugyanannyira szegény, és senkinek nincs kitörési lehetősége.

2023. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!