Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Parlamentben hol szoktak...

A Parlamentben hol szoktak WC-re menni a politikusok? Orbánnak pl. külön wc-je van?

Figyelt kérdés
2023. márc. 1. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Orbannak golyoallo wc-je van az irodajaban.
2023. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom, hogy egyszemélyes WC-k vannak, tehát nemcsak külön fülke, hanem a folyosóról nyíló ajtó zárható, és belül egyetlen helyiség az egész, mint otthon a fürdőszobád (csak itt nincs kád). Ennek nyilván az az oka, hogy egy másik párti politikus előtt pisilni se kelljen, mert annyira utálják egymást, hogy még az se menne.
2023. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A minielnöknek valószínű van külön mosdója, wc-je, hogy ne kelljen keveredni a többiekkel. Illetve gondolom a miniszteri szinttől mindenkinek van a szobájában.
2023. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig úgy elképzeltem, hogy Orbán és Gyurcsány a piszoárnál csevegnek.
2023. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek annyira elszeparálva a WC-k, itt látszik, hogy egy helyiségben van több is: https://www.youtube.com/watch?v=IABlHb5XPeQ&t=325s
2023. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Orbán hugyozása és szarása is a legmasabb fokú biztonsági intézkedések mellett történik. Aki óvodát is golyóállómellényben látogat...
2023. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!