Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közismerten baloldali...

A közismerten baloldali Schiffer András is kiáll Budaházy mellett. Így már ti is támogatnátok azt, hogy elnöki kegyelemben részesüljön?

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 28. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Schiffer sohasem tartozott a balliberális körökhöz.


Egy igazi balliberális sohasem fogja támogatni a kegyelmet.Azt is tagadják,hogy 2006-ban voltak rendőri túlkapások.

2023. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mint ahogy a konzervatív és a radikális eszmék is meglehetősen távol állnak tőle.
2023. febr. 28. 19:16
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Butaházy egy valódi elmebeteg.

Csak egy feltétellel támogatnám, hogy kiengedjék a börtönből: ha onnan egyenesen a diliházba viszik életfogyt zártosztályra.

2023. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
3-as, pontosan így látom én is. Büdiházynak kényszerzubbonyban volna a helye!
2023. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem támogatják, mert Schiffer velük ellentétben egy értelmes, gondolkodó ember.
2023. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Schiffer már fideszül érvel, kommunikál. A közmédiában azért szerepeltetik a fideszes megmondó emberek társaságában mert az ő globalizáció, nyugati kritikája remekül illeszkedik a kormány narrítvájába. Egyáltalán nem ellenzéki.
2023. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
#6: Akkor egy ellenzéki csak globalista lehet, vagy hogy van ez?
2023. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most őszintén, végignéztem a videóüzenetét full ellenzéki és mélyen baloldali emberként, aki még "globalista" is vagyok a fidernyákok szemében (valójában nem vagyok globalista, persze de EU-párti és az európai integráció föltétlen híve - azt szeretném, ha nem Amerika, Kína meg oroszország lennének csak a világ nagyhatalmai, hanem egy egyesült Európa is fellépne a világ színpadára).


Teljes szívemből gyűlölöm Butaházit és bandáját, a Mihasznák Borzalom egész politikáját, hányok tőlük! (Én írtam a 4-es hozzászólást.)


DE: Megnéztem a videóüzenetét és MEGGYŐZÖTT (elsőre csak a cikket olvastam el, ezen a buta propagandaportálon).


Nem (ex-)politikusként győzött meg, és én is azt gondolom róla, hogy aki követi a megnyilatkozásait (én rég követem, mert értelmes embernek tartom), az pontosan látja, hogy kezd a fidesz kottájából muzsikálni mostanában, ami mögöt valami nyilvánvaló érdek sejlik fel - alighanem megvette vagy megzsarolta a fidesz.


De JOGÁSZKÉNT meggyőzött az érvelése. Nem a buta "rendőrterror"-os marhaság, pont ott lóg ki a lóláb, hiszen az egy sületlenség.


Mindenki tudja, hogy 173 ember kapott kártérítést, jogerős bírósági döntés alapján, a további 13 ember pedig kormányhatározat alapján - és tizenöt embert ítéltek el bíróságok az események kapcsán!


Tehát nemes egyszerűséggel hazudik ezzel kapcsolatban.


Viszont: abban igaza lehet, hogy leülték már a bűnükért a legmagasabb büntetési tételnek megfelelő időt, pusztán a terrorminősítés miatt kapott újabb 17 évet.


Abban is igaza lehet, hogy ha mi, liberális demokraták komolyan gondoljuk, hogy mindenki egyenlő a törvény előtt, akkor ezt még az ilyen állatok kapcsán is komolyan kell gondolnunk.


Őszintén, nagyon meggondolkodtatott, hogy az érzelmeimet félretéve, a saját elveimhez való hűség jegyében aláírjam-e.


Az egyetlen, ami miatt még hezitálok: a bűnismétlés kockázata. Lehet, hogy ha most aláírom, a lelkiismeretem csak addig lesz tiszta, míg a következő molotov-koktélos támadásukba bele nem hal valaki, míg a következő robbantásos merénylet tovább nem jut a "kísérlet" fázison, és meg nem hal egy politikus, akár a politikájában amúgy ártatlan családjával együtt...


Nem tudom, le tud-e állni egy ilyen ember valóban, vagy pár év után újrakezdi?


Nekem ez most feladta a leckét, őszintén - aludnom kell rá egyet, de jelenleg afelé hajlok, hogy aláírjam, éppen a liberális elveim miatt.


Valójában akkor lennék nyugodt, ha létezne egy FELTÉTELES KEGYELEM: pl. kegyelmet kap, de köteles részt venni egy intenzív, pár hetes pszichiátriai kezelésen, és utána egész életében kötelező módon pszichológushoz járni, legalább havi rendszerességgel, az indulatkezelési nehézségeit karbantartandó.


Egy ilyen kegyelmi kérvényt már most aláírnék.

2023. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

petíció:


[link]

2023. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!