Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megafonosnak hogy lehet...

Megafonosnak hogy lehet jelentkezni? Jó pénzért dicsérem Orbán Viktort! Sokkal jobb mint munkahelyen megrohadni.

Figyelt kérdés
2023. febr. 27. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy
2023. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Pedig ez lenne az a meló ami nekem való. Lehet olcsóbban megcsinálom amit a mostani megafonosok keresnek.
2023. febr. 27. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Hacsak nem házasodsz be a családjába sehogy. Orbán Gáspár ha jól tudom szingli. Sok sikert!
2023. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Szia kérdező!

Én a másik oldalon állok,havi 1500 euró,kötetlen munkaidő,heti beszámoló a leadott kommentekről.

4 éve csinálom.

2023. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Hát, a te képességeiddel hamarabb fogsz munkát találni a 444-nél, vagy a Nyugati Fénynél, akik jó pénzért dicsérik az örök vesztes ellenzéket. :)
2023. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

A Megafon nem fizet annyit, hogy CSAK ezzel foglalkozz. Ez gyakorlatilag másodállás. Legyen szó az influencerkedésről, vagy a kommentelésről. Van tréning, de aki egy kicsit is jártas a videókészítésben annak gyakorlatilag 0 információt ad.

Választások előtt jobban fizettek, de többet is vártak el. Megkapod azokat a kliséket amiket szó szerint kell beilleszteni, azokat a szófordulatokat, jelzőket amiket bizonyos politikusokra szó szerint kell használni (ilyen volt például, hogy előre kiadták; Karácsony Gergely nevét sosem volt szabad ilyen formában leírni, csak karigeri-ként megnevetni, és minden vele kapcsolatos kommentedben szerepelnie kellett az "alkalmatlan" szónak. Vagy Márki-Zay esetében csak és szigorúan MZP és a vele kapcsolatos kommentekben Gyurcsánnyal összemosni, illetve többek közt a "háborúba sodorná az országot" klisét használni). Rendkívül gyorsak, mert mindenre nagyon hamar megjön az irány mutatás. Van, hogy konkrétan megkapod a cikkek linkjét és mit kell kiírni. Van, hogy ellenzéki profillal kell belépni, erre is meg kapod mit kell vele megírni és hány perc múlva érkezik rá a válasz, arra mit kell írni .... gyakorlatilag egy vitát kell színlelni, amiben természetesen a kormányt támogató profil érvelése pontosabb. Az ellenzékié szándékosan hibás, téves információkra alapozott, szembetűnő hazugságokat állító, helyesírási hibákkal teletűzdelt és bunkó vitakultúrát képviselő komment (még egyszer mondom; előre meg van írva, a megadott cikkhez csak másolni kell a szöveget és figyelni mikor érkezik rá a válasz)

Az ellenzéki profilokkal szándékosan provokálni is kell, azaz halálhír alá nevetős smiley-t tenni. volt, hogy olyan feladatot kaptam, hogy egy ilyen profillal egy autóbaleset áldozatait gyalázzam, de kellett szidnom nemi erőszakot átélt nőt is (áldozathibáztatás). Mindkét esetben előre megírt szöveget kaptam.

Amúgy nem rossz meló, mert túl sok energiát kommentelőként nem kell belefektetni. Gyakorlatilag mindent a szádba adnak. Viszont figyelni kell, mert a megadott mennyiségű kommentet azt hozni kell. Az influenceresek több energiát fektetnek bele a dologba, jóval ügyesebben kell elrejteni az előre megadott üzenetet.

Még egyszer mondom: a pénz, amit ezért kapsz nem annyi, hogy Orbán dícsérettel váltsd ki a munkahelyen megrohadást.

Jelentkezni a megafon.hu-n keresztül tudsz.

2023. febr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!