Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Besorozhatnak mindenkit az...

Besorozhatnak mindenkit az EU-ban(itt is) ha Ukrajna vesztésre fog állni a háborúban?

Figyelt kérdés
Kérem mindemkiotől higgadtan olvassa ezt a félelmetes cikket : [link]

2023. febr. 22. 18:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
76%

#13 írt egy tökéletes választ, miért nem tudod felfogni kérdező??



Az aktív katonai állományunk sokkal nagyobb, a nem aktív méginkább... aztán erre jöhetnének rá azok, akik a háború hallatára önként katonának állnának. Ezt leszámítva pedig sokkal nagyobb a gazdaságunk, sokkal nagyobb a hadiiparunk és sokkal több hadászati eszközzel rendelkezünk. Szerinted mégis miért soroznának be minket???????


Ezek mind tények amiket felsoroltam, amiket ha nem hiszel el, akkor valami durván mélyen lehetsz a propaganda szennyben... De teljesen logikus is amúgy, hogy ahol közel 1 milliárd lakos van és a világ legnagyobb gpd-vel rendelkező országok vannak, az nyílván egy erősebb szövetség, mint egy 150 milliós ország nem??


De látod ezért szidjuk az origót, mert a propaganda nem a megtévesztés miatt annyira káros ránk nézve, hanem egy amúgy is borzalmas pszichologiai állapotú országot ilyesztenek nap mint nap... De nyílván én vagyok a hülye lipsi és véletlenül se jót szeretnék a lakosságnak, aaaah, nem. Meg tudom tudom az amcsik és soros fizet ezért a kommentemért is. Elkeserítő a helyzet itthon komolyan mondom...

2023. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, csak a lipsiket sorozzák be, a jobboldaliak azonnal átállnának...
2023. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!