Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan fogják elérni ?

Hogyan fogják elérni ?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy 2025.-ben a Magyar Bankholding az OTP-t is le akarják körözni, hogyan fogják elszippantani a külföldi leányvállalatoknál bankszámlát vezető, mint én is, és OTP ügyfeleit magukhoz csábítani, hogy náluk vezessen számlát az illető?
2023. febr. 21. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
"Csányi, de szép bankod van..."
2023. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MDaniel98 ***** válasza:
21%
Szerintem leginkább sehogy, de nálam okosabb emberek ülnek ott a vezetésben, szerencsére nekik kell ezt megoldani.
2023. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
08:54 Nekik tervük 25.-ben 1. lenni.
2023. febr. 21. 08:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez maximum úgy sikerülne, hogy felvásárolják a külföldi leánybankot.Ezáltal, az ügyfeleiket is átvennék.
2023. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy tervezik, mint bármelyik másik cég ami fejlődni szeretne - megpróbálnak kisebb cégeket felvásárolni, más cégektől ügyfeleket átcsábítani.

Ez neked kedvező helyzet, mert az ilyen verseny az OTP-t is arra fogja sarkallni, hogy kedvezőbb feltételeket biztosítson a meglevő ügyfeleinek, hogy ne menjenek át a másik nagy bankhoz.

2023. febr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

“ Ez neked kedvező helyzet, mert az ilyen verseny az OTP-t is arra fogja sarkallni, hogy kedvezőbb feltételeket biztosítson a meglevő ügyfeleinek, hogy ne menjenek át a másik nagy bankhoz.”


Mondtam, külföldi érdekeltségű banknál vagyok.


De pár száz forint számlavezetésnél ki az aki emiatt felmondja és új számlát nyit, és ezt még be kell jelentenie a cégénél ahol van, sok a tortúra vele…

2023. febr. 21. 10:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Az állami vállalatoknál az átutalást egyszerű átirányítani, mint ahogy annak idején a többséget az OTP-hez utalták -külön nyilatkozni kellett, aki nem oda akarta. Nagyobb cégekkel hasonló a helyzet.
2023. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

14:47


Tehát a munkáltatóm rákényszeríthet, hol legyen a számlám?

2023. febr. 21. 16:08
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 Nem. Most sem érdekel senkit hol van a számlád. A cég a saját pénzügyeihez fogja a neki legjobb bankot választani.

Egy állami cégnek még nyilván ott lesz a legkedvezőbb ahol az egyik tulajdonos is maga az állam.

2023. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, tehát ez elvileg majd cégeket fog érinteni? A hivatalok meg adott hogy ott lesznek, igaz?
2023. febr. 21. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!