Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2024.-ben megint elsőként fog ?

2024.-ben megint elsőként fog ?

Figyelt kérdés

Orbán 24.-ben beáll DeSantis mögé és elsőként fog neki hízelegni vagy már letett az USAról és már nem fog velük sosem haverkodni?


Mert már a nehéztüzérségi média is USAzik, és nem emeli ki hogy a demokraták…



Ezek szerint a Fidesz Kína/Oroszországot választja, vagy ha DeSantis nyer akkor a fidesz híveket megint átformálja amerika barátta?



#WeloveAmericanownbrothersandsisters
2023. febr. 18. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

A Fidesz most is rebulikánus-barát, nincs itt semmi változás. Jó eséllyel támogatni fogja a republikánus jelöltet, hogy az ki lesz, azt meg majd eldöntik az amerikaiak.


Azt meg értsd meg, hogy nem szabad "választani" a jelentős világhatalmak közül, mindegyikkel együtt kell működni a kölcsönös előnyök alapján.

2023. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"a fidesz híveket megint átformálja amerika barátta?"

A Fidesz nem Amerika barátja, hanem a jobbosoké, így amikor az USA-ban jobbos a vezetés, akkor nyilván jobb a viszony velük.

2023. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván gratulálni fog, hogy hányadikként azt nem tudom.
2023. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A fidesz republikánus párti

Tehát ahogy írták ha az országban republikánus vezetés van akkor egyértelműen jobb a viszony...

2023. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

18:33


Akkor a hergeléssel is le fognak vajon állni ? DeSantis vajon fog foglalkozni Orbánékkal azt azt mondja ha eddig hergeltetek a népem ellen, már nem érdekeltek, majd ha Jakab lesz Mo elnöke vagy másik vezető akkor szóba állok?!


Miért van az, hogy én általánosiskolában Obama rajongóként a tanárom még cikket is hozott és beszélgettem vele, mikor Trump volt ő is szimpi volt, addig míg a proli szavazóit rá nem küldte a Capitoliumra,most Biden is az. Tehát én nem politikai célok miatt utálok vagy szeretek egy nemzetet. 🇺🇸🤝🇭🇺 4 ever

2023. febr. 18. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:

"Miért van az, hogy én általánosiskolában Obama rajongóként a tanárom még cikket is hozott és beszélgettem vele"

Miért van az, hogy nem tudsz összehozni egy épkézláb mondatot?...

2023. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

20:23


Nektek most nem évértékelő utáni piknik van, nem ott kellene lenned? Vagy most szabadfoglalkozás van, és egyesek klikkesednek, de meg felugrottál beszólni nekem meg még valakinek?

2023. febr. 18. 20:31
 8/8 A kérdező kommentje:
+te meg felugrottál
2023. febr. 18. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!