Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyenekkel miért vár csodát...

Ilyenekkel miért vár csodát az ellenzék?

Figyelt kérdés
Ahelyett, hogy okulva a súlyos választási vereségekből, új, kevésbé ismert, fiatalabb politikusokkal próbálkoznának ellenzéki oldalon, csak megtartják 90-95 százalékban a régi állományt, és nem reagál érdemben senki arra, hogy Gyurcsány olyanokat mond, hogy "merjetek Gyurcsányok lenni", meg, hogy csak két út van, vele, vagy ellene, és Marky-Zayra tol minden felelősséget, mintha ő hibátlan lenne. Rossz a Fidesz? Az? Eddig is az volt? Igen! De ettől még 26-ban is nyerni fog, ha csak valaki nem kínál egy harmadik utat.

2023. febr. 18. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen mindegy mit kínál az ellenzék. A fidesz már úgy bebetonozta a hatalmát, olyan szintű kampánygépezet van mögötte, hogy még Teréz anyát is képes lenne patás ördögnek beállítani.
2023. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Akkor lesz gondban a Fidesz, ha Orbán elpatkol. Mert itt Orbán szavazók vannak és nem Fidesz szavazók.
2023. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

#2


Nem igaz. A Fidesz tele van jó politikusokkal, van legalább 5 ember aki helyére léphetne egyből és ugyanúgy rá szavaznánk.


Főleg ha a másik opció csak a jelenlegi hazaáruló baloldali csürhe Gyurcsánnyal az élen

2023. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

#3 de igaz, a fidesz az orbán személyi kultusza köré épült valami. Az orbán nélkül nincs fidesz.


Neked, sokadik generációs, szélbalos hazaárulónak mi bajod a hazaárulókkal? Akkora csalódás volt, hogy az imádott gyurcsányod őszintén is kimondott valamit?

2023. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

#4


Fideszes vagyok, voltam, leszek.


Ha mondjuk Orbán nyugdíjba megy és jön a helyére Szijjártó Péter vagy Kocsis Máté, Gulyás Gergely akkor ugyanúgy rájuk szavazok.

2023. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ellenzéki oldalon várják a csodát, és isszák Gyurcsány alkoholmámoros szavait, pedig a Fidesz legyőzhető lenne, mert messze nem tökéletesek, de nem a DK-val összehasonlítva, mert ahhoz képest sokkal jobbak.
2023. febr. 18. 22:43
 7/9 anonim ***** válasza:

5 - akkor te is részese vagy egy elmebeteg országrontásának!

Miért nem csináltátok ki Gyurcsányt, ha bűnös???

Miért tűritek el, hogy a magyarok szabadságát többször eltipró ruszkikhoz dörgölőzzön ez a féleszű?!

2023. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok Fideszes, nem is voltam, nem is leszek, de Gyurcsányt végre ki kellene tenni az ellenzék éléről, mert így soha nem lesz győzelem. Lehet ragozni ezt, meg szidni a társadalmat, de nem érdemes, nem fog változni, az ellenzéknek kell változni. Gyurcsánynak túl nagy az elutasítottsága, ezt végre meg kellene érteni, és eszerint cselekedni, akkor lenne esély.
2023. febr. 19. 11:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg annak, aki sem Orbánt, sem Gyurcsányt nem akar, az nem tud kire szavazni? Kire Mi Hazánk? Kétfarkú kutyapárt, ilyen-olyan vicc pártok? Kb. ez a paletta. Állítólag most Màrky-Zay alapított egy pártot, aminek nincs köze Gyurcsányhoz.
2023. febr. 19. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!