Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más Mi Hazánk szavazók is...

Más Mi Hazánk szavazók is büszkék a Holokausztra vagy csak ez az illető?


2023. febr. 14. 11:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az lehetnék, ha a törvény nem tiltaná.

Nyilván a szóban forgó nép minden valószínűség szerint nagyon sokat ártott az emberiségnek, és jelenleg is rengeteget árt. Több országban kemény kommunizmus van, amit bizony ők találtak ki, az arab államokat terrorizálja a zsidó állam, ukrajnai háború, erőszakos betelepítés, stb. A módszerrel nem értek egyet, mert fájdalmas lehetett pl. a gázkamra. Nyilván egy izraeli élet elvételével megmenthető 10 másik, és meg is mentettek minden pogrom idején... Ugyanakkor bizonyos szempontból nincs olyan sok értelme egy részleges végső megoldásnak, pár évtized múlva ugyanúgy megjelennek minden területen.

2023. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, kérdező, ha belegondolsz, talán senki sem okozott akkora kárt a zsidóságnak, a világ messze legerősebb népének, mint Hitler. Ez bizonyos szempontból óriási teljesítmény. Talán a rómaiak voltak ehhez a legközelebb többször. Annak is megvolt az oka. Hitler talán a legnagyobb hatású ember lett ezzel.

Ha elfogadjuk a nácik érvelését, hogy a zsidók gonoszak, akkor büszke lehet magára minden náci, aki harcolt a gonosz ellen. Ezzel ártatlan életeket mentett végülis.

2023. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szóval interneten 1 feltehetőleg baloldali válasza alapján megítéli az összes több mint 300 ezer mi hazánkos szavazót (ami már megvan 500 ezer is szerintem)


húha... tehát ha 10 tolvajból 9 roma és ezt a tényt leírom rasszista vagyok mert "általánosítok" ha pedig 1 baloldali 1 baloldali troll alapján megítél 300-500 ezer embert az nem általánosítás...


szóval akkor ebbe a logikát én nem értem?

2023. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!