Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zelenszkijnek valami baja van?

Zelenszkijnek valami baja van?

Figyelt kérdés
Láttam nyilatkozni a napokban. Elég furcsa a tekintete, beszéde. Mitől lehet ez?
2023. febr. 9. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Kokó.
2023. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Z imádja a boxot. Abban is van Kokó😅
2023. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Van baja. Mondjuk, megtámadta Oroszország Ukrajnát, szerintem ez elég nagy baja.

Ha Magyarországot megtámadnák, és harcban állna, akkor nekem is lenne bajom. Neked lenne bajod, ha megtámadnák az országod?

2023. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Putyinfóbiás szerintem... ahogy hallom, halálos betegség
2023. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Jó anyagot tolhat....
2023. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zelenszkijnek valami baja van?


Neked van bajod nem tudsz értelmezni egy kategóriát :D

2023. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Drogos vagy alkoholista.
2023. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Túltolta a kokót. És valószínűleg amúgy sem százas a pali.
2023. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Zselé izraelita származású. Ez már nagyban meghatározza pszichikumát. Valószínűleg ideggyenge, beképzelt, felsőbbrendűnek érzi magát, gátlástalan, már-már pszichopata, minden megvan benne, ami népére jellemző. Alacsony, nem túl esztétikus jelenség. Képes akár meztelenkedésre is. Rövid idő alatt identitást váltott a felszínen, ahogy az rájuk jellemző (orosz - ukrán). Szeret bizonyos szereket állítólag, nagyon, ami eltorzíthatta a személyiségét (még jobban). Igazából elég ismerni a származását, náluk sosem kerek valami, nagyon terheltek, fizikailag is rengeteg betegség jellemző rájuk. Az az ember, aki kiválasztottnak hiszi magát, az pszichésen nagyon nincs rendben.

Zselé két számára vadidegen népnek lassan félmillió tagját ölette meg egymással. (Ne higgyük, hogy kicsit is furdalja a nem létező lelkiismerete.)

2023. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem tuti!


Más, aki épeszű ember már rég megadta volna magát, hogy véget vessen az értelmetlen öldöklésnek és nem az erőszakkal besorozott rokkant bácsikák hulláival akarna kolduló szuperhőst játszani a vad nyugaton...

2023. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!