Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nézem a kormányinfót, Gulyás...

Nézem a kormányinfót, Gulyás miniszter úr egy pár kényesebb kérdésnél elpirul de miért?

Figyelt kérdés
A testbeszéd árulkodó, szemlesütés elpirulás stb. Mintha néha zavarban lenne?

2023. febr. 9. 12:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
Emlékszem mikor eltörölték a benzinárstopot. A Gerike egyik percben azt mantrázta hogy csúnya szankciók másikban meg azt hogy felmentést kaptunk alóla. Aztán jött a kínos kérdés hogy ha felmentést kaptunk alóla akkor miért a szankciók miatt. Ott is rendesen leizzadt.
2023. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"Na ja, mert az utóbbi 1000 évben olyan sok "nagy" földrengés volt Magyarországon, hogy pont semennyi komolyabb."

Pedig volt, kedves történelem-ismerő kolléga :))


Legnagyobb az 1763-as komáromi Richter-skála szerinti 6,3-as, ahol konkrétan Komárom nagyrésze a földdel vált egyenlővé, szóval nem csak beremegtek az ablakok.

3-4-es erősség körüli rengések simán szoktak pár évente is lenni. Főleg a Dunántúlon, ami közelebb van törésvonalhoz, ugyebár a Dunántúli-középhegység révén. Nem kell persze egyből a törökországihoz hasonlóra gondolni, de h jön egy kicsit nagyobb, akkor statikailag rosszabb állapotban levő házak megrongálódnak, akár össze is dőlhetnek. Nem hiányzik, hogy valaki meghaljon ilyen miatt.

2023. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
13%

12.


De ennek esélye igen-igen pici, ha 300 évente van egyszer, vagy egyszer sem.

2023. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%
Piruljon csak, ez a legkevesebb, ha már elárulja pénzért a hazáját.
2023. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%

#13 Ugyanígy gondolkodtak a komcsik is, amikor megépítették a csernobili atomerőművet. Há' mennyi az esély arra, hogy épp egy olyan hiba fog fölmerülni?!


És akkor ilyen ostoba proli hozzáállással akarunk mi is itt erőművet építeni, hát nagyon bíztató.

2023. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%

"Mert szűz."


A múltkor még az volt a felpontozott komment, hogy Gulyás sok pasival volt már. Akkor most meg szűz. Találjátok már ki hogy éppen mit akartok írni.

2023. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

15.


Ha minden miatt rinyálna mindenki, nem épülne semmi, "jajj, úgyis a legrosszabb fog történni". Így nem lehet!

2023. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

15-ös, te nagyon ostoba vagy.


Vétettek az üzemeltetési szabályzat ellen, azért történt baleset Csernobilban.

Ha nem vagy tájékozott valamiben, ne ugass bele.

2023. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
8-as vagyok és kaptam 8 zöldet arra, hogy megkérdeztem, hogy mi volt ez a sertéses sztori. :D Miért? :D Miért lett az a válaszom 100%-ban hasznos, főleg, hogy nem is válasz volt, hanem kérdeztem, mert tényleg érdekel, hogy mi volt az a sztori, Én nem hallottam róla eddig.
2023. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

"8 zöldet"


Igazából kettő után már 100%-ot kapsz, ez a nyolcas szám honnan jött? Szeretnél csak annyit kapni.

2023. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!