Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Frank Robin kinek az embere?

Frank Robin kinek az embere?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 11:09
A kérdező szavazást indított:
Orbán
Gyurcsány
Márki-Zay
Toroczkai
Karácsony
12 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiké sem. Miböl gondolod, hogy bérenc?
2023. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondott olyan dolgokat, amiktől a Fidesz tűnhet jónak, de olyanokat is, amiktől az ellenzék.
2023. jan. 25. 11:16
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Mindenki Orbán Viktor embere, ez már "kiderült" itt a GYK-n, nincs olyan, akit már ne "vádoltak" volna meg ezzel.
2023. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínüleg egy objektív információs oldalt müködtet, a különbözö ideológiákról, politikai berendezkedésekröl, amikbe az aktuális magyar helyzet egyes elemei is beilleszthetöek, azok az adott témához viszonyítva jó vagy rossz mivoltával együtt. Ehhez nem kell senki bérencének lenni, egyszerüen megfelelö objektív tájákoztatást nyújt egy témával kapcsolatban.
2023. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom Bruce Wayne-é.
2023. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Objektív próbál lenni szerintem. Azt hiszem, inkább liberálisabb lehet kicsit, vagy centrista.

Persze hülyeség szerintem pl. a Fideszt az ideológiája alapján megítélni, hiszen azt váltogatja, és nem őszinte, de ez csak az én véleményem (és ez sok más pártra is igaz).

2023. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy nekem kicsit ellenszenves a csávó szerintem tőle objektívebb politikával (is) foglalkozó ember nem sok van. Nem attól lesz objektív, hogy szidja a fideszt :D Simán csak elmondja a véleményét. Szerintem leginkább senkinek sem az embere.
2023. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A fideszé. Sapkás piréz csinált róla videót.
2023. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Senkinek sem az embere. Magyarországon miért olyan buták az emberek, hogy nem tudják elképzelni, hogy valaki nem egy seggnyaló patkány? Nem magadból kell kiindulni, kedves kérdező. Ha olvastátok már Robin könyveit, akkor meggyőződhettek arról, hogy semmilyen propagandát nem tol. Orbánt meg a Fideszt Discordon elég keményen szokta szidni az ellenzékkel együtt. Múltkor pont elcsíptem egy ilyet, amikor kiakadt a Fidesz által előidézett válságra. Szerintem Robin egyébként eléggé szoci.
2023. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 IV. KecskeShajt ***** válasza:
Ritter utasításait követi.
2023. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!