Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsányt annak idején a...

Ha Gyurcsányt annak idején a sukorói ügy végett -is- akasztófára akarták a nemzeti hősök küldeni, akkor most miért ilyen elnézőek ugyanezek az emberek, a debreceni gyár és a föld/telekvásárlások ügyével?

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Mer nincs szó semmiféle bűncselekményről - szemben Sukoró ügyével.
2023. jan. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha bűncselekményt csinált Gyurcsány, miért nem csuktátok le?


És, ami most történik, miért nem zavar ugyanannyira?

2023. jan. 23. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

2


Ha Feri becsületes, miért nem vonult börtönbe? De nem csak Sukoró, hanem az autópálya botrány miatt is?

Apropó, Debrecenben nem visszaélés van, hanem gyárépítés, ami úgy néz ki hogy nem jön össze.

2023. jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok erre válaszolni, ugyanis

Ad1, engem nem Ferinek hivnak

Ad2 én soha nem akartam őt börtönbe küldeni

Ad3 nem is inditottam ellene semmilyen vizsgálatot.

Ad4 Erről Budai Gyulát és az ő főnökét Orbán Viktort kellene megkérdezni.


Viszont, ami itt történik Debrecenben az a magyar föld kiárusitása külföldieknek, a magyar családok megmérgezése és a magyar jövő kijátszása.

2023. jan. 23. 08:47
 5/5 anonim ***** válasza:

4


Ebben az a vicces, hogy azok vergődnek érte, akik szintén külföldiek kezére privatizáltak.

2023. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!