Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alacsony részvételi arány...

Alacsony részvételi arány miatt érvényteleníthetik a szavazást?

Figyelt kérdés
Tehát ha például egy városban, vagy azon belül egy választókörzetben a részvétel csak 5-10%, akkor is érvényes a szavazás, vagy van valamilyen minimum?
2010. okt. 3. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

érvényes, de nem eredményes

Hidd el meglesz mindehol a részvételi arány

4 éve 3%-al volt magasabb és mégis érvényes és eredményes volt! Most is így lesz!

2010. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Önkormányzati választásnál nem számít a részvételi arány. Akár 1 szavazat is elég valakinek a megválasztásához.
2010. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi jó részvételi arány lesz itt mindenhol!!ITT AZ IDŐ!!:)
2010. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Jaja, mindegy hányan mennek el. Ha minden városban csak egy ember megy el, akkor az az egy ember választja meg a polgármestert, a többiről úgy veszik, hogy tartózkodik :)
2010. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Alacsony részvételi arány miatt érvényteleníthetik a szavazást?"


Nem, mert nincs érvényességi küszöb.


"Tehát ha például egy városban, vagy azon belül egy választókörzetben a részvétel csak 5-10%"


Nincs ilyen vagy ehhez hasonló hely, de nincs minimumszint sem.

2010. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem miért kellett lenullázni??:o Most van igazán ITT AZ IDŐ MAGYARORSZÁG,ITT AZ IDŐ MAGYAROK!!:))
2010. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 doboszoli ***** válasza:

Miért kellett lenullázni?

Gondolkodj még egy kicsit, ha nem megy később megmondom.

Hehe.

2010. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom,legalábbis sejtem,hogy miért nulláztak le..,mert én FIDESZes vagyok és szúrják a szemüket:P Nem baj,én kiállok a Fidesz mellett és támogatom mindenben őket,mivel más párt nincs akire feltudnék nézni!
2010. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!