Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ a nemzeti konzultáció...

A FIDESZ a nemzeti konzultációval lényegében átveri és hülyére veszi a szavazóit?

Figyelt kérdés
Szerintem a Fidesz is nyilván tudja hogy semmi értelme nincsen ennek a konzultációnak, ettől nem fog Brüsszel visszalépni és még sorolhatnám, egyszerűen csak pénzkidobás. Nem tudom hogy Mari néni mikor kitölti a nemzeti konzultációt és visszaküldi, akkor mit gondol, mit remél, mi a francnak tölti ezt ki?
2023. jan. 16. 18:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%

#10 annyira irritáló a matek felmentettektől ilyet olvasni mindig.


1000 fő megfelelő mintavételezéssel matematikailag teljesen jól modellez egy magyarországnyi lakosságot. A probléma azzal van, hogy nem megfelelő a mintavételezés, ez pedig torzít a képen elég nagyot. A nemzeti konzultáció pedig alapból nem nevezhető közvélemény kutatásnak, mert matematikailag kuka a mintavételezés, hiszen úgy is csak fideszesek töltik ki. Arra meg nem is térek ki, hogy milyen retardált kérdések vannak...:D

Na de a lényeg, hogy 1000 fő igenis teljesen elég, aki szerint nem, azzal szívesen folytatok vitát, szerintem az alkalmazott matematikus msc-vel teljesen kvalifált vagyok rá:)

2023. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicst: nagyon.
2023. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
24%

#21 " A nemzeti konzultáció pedig alapból nem nevezhető közvélemény kutatásnak, mert matematikailag kuka a mintavételezés,"

Azért abszolút hülyeség amit beszélsz, mert nem szűkítették le a kérdezést erre az 1,4 millió emberre hanem minden szavazópolgárt megkérdeztek.

8,4 milliónyi embernek volt lehetősége válaszolni és ebből akik választ adtak azok véleménye számít. A többiek bekerültek a közvéleménykutatásoknál is megszokott "nem tudja/nem válaszol" csoportba. Ezek a cégek is beleveszik az 100 főbe azokat akiket megkérdeztek ugyan, de nem válaszoltak. Vagyis a konzultációnál is bele kell őket számítani.

[link]

2023. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
71%
eddig tőbb mint 7 milliárdot bactunk el arra a szarra, de kit érdekel amikor a MZP 3 milliárdot kapott amerikábul.
2023. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24%
Milyen jó hogy itt ez a remek ellenzék legalább is megmenti az országot.... várjunk csak....
2023. jan. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!