Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt tapasztalod hogy megállt...

Azt tapasztalod hogy megállt az infláció Januárban?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 17:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
azt tapasztalom , hogy féktelenül dübörög.
2023. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hans Pötterman ***** válasza:
93%
Nem úgy tűnik eddig
2023. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem, most is minden nagyobb bevásárlásnál szinte minden drágább, mint előző alkalommal.
2023. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DK-s ***** válasza:
95%
Nem.
2023. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Le leszek pontozva, de én pont azt néztem most hétvégén, hogy valamelyest konszolidálódtak az árak és amiket vettem az mind olcsóbb volt mint pár hete.


Ezzel nem azt állítom, hogy az infláció megállt volna de érezhetően stabilabb a pillanatnyi helyzet. Vagy legalább az Euro romlás nincs annyira benne.


Nyilván ez egy pillanatnyi állapot amiből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.

2023. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Addig ameddig hétvégén is tiporják egymást a városi parasztok a plázákban és igénylik a hétvégi nyitvatartást,addig nincs is infláció.
2023. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!