Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsánynál annak idején...

Ha Gyurcsánynál annak idején tömegek vonultak az utcára a lemondását követelve, akkor most hol vannak ugyanezek az emberke?

Figyelt kérdés
Nem kéne Orbánt elküldeni?
2023. jan. 14. 07:37
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

-Hazudott a választási kampányban, a nemátalakitó műtéteket leszámitva szinte mindent megcsinált, amivel az ellenzéki győzelmet vádolta

-Rekord infláció az országban - már a háború előtt is ársapkázni kellet, ami áruhiányt okozott-

-Rekord gyenge a forint -a környező országok valutájához arányosan mi gyengültünk a legjobban-

-Beismerte, hogy ki akarja vezetni az országot a nyugati szövetségi rendszerből

-Matolcsy kritikái tavaly év végén



Mi a fene kell még ebben az országba?

2023. jan. 14. 07:39
 2/27 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Miért akarnák most Gyurcsányt hatalomba segíteni azok a emberek, akik ellene tüntettek?
2023. jan. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%

Ezért foglalta el a sajtót Orbán, hogy ordíthassa, hogy mindig más a hibás.


Fletó idején a közmédia is bemondta Fletó dolgait, volt független közmédia. Manapság ilyen elképzelhetetlen.

2023. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
2es, vagyis simán nézed, ahogy teljesen szétesik az ország és hátradölve örüllsz annak, hogy legalább nincs Gyurcsány? Ez a jobboldal?
2023. jan. 14. 07:41
 5/27 anonim ***** válasza:
22%

Inkábbb te hazudsz. Nem keveredtünk háborúba, és nem szűnt meg a rezsicsökkentés sem. Az egész EU-ban rekord háborús infláció van, de hamarosan nálunk is megindul a csökkenés. Senki nem vezet ki semmit sehonnan. Matolcsy kritizálhat, volt is alapja, részben meg is fogadták a tanácsait (benzinársapka kivezetése, szigorúbb államháztartás.)


Ezek rutin dolgok minden országban manapság, ilyenek miatt senki nem mond le.

2023. jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Már múltidőről beszélhetünk, mert összedőlt az ország, az oktatás romokban és mellé rúgják ki a "rendbontó" tanárokat, akik norális körülmények közt akarnak dolgozni, nemtom hány ezer orvos adta be letétbe a felmondását, minden második ember már kivándorlásról beszél, közben meg a kormány Vodafone-t vásárolt, cserébe viszont legalább tudható szakmából, hogy sorra mondják fel az ügyfelek a lejárt szerződéseiket a cégnél, esik az ügyfélszám....


egy vicc ez az egész és közben még most is Gyurcsány ellen véditek ezt a vadbarmot, aki egy focimeccset és MLM céget csinált az országból

2023. jan. 14. 07:44
 7/27 anonim ***** válasza:
8%
4: Az ország halad előre, a gazdaság nő, a munkanélküliség alacsony, a reálbérek nőnek, csak a baloldal esett szét.
2023. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nem hazudok, nem én vagyok az ország miniszterelnöke, nem én döntöttem romba azt a gazdaságot, ami most esik darabokra:

-Nem én cssztm ki a KATÁSokkal

-Nem az én döntéseim miatt zár be minden második kisbolt lassan

-a vidéki kisfalvakat teljesen ellehetetlenitik, már a Balatonfelvidéki kisfalvakban is sorra zárnak be a helyi kisboltok

-Nem miattam zárnak be a cégek sem.


Ha hazudnék, mint, ahogy állitod, ez mind az én hibám lenne, de nem én irányitom sem a gazdaságot, sem az országot.

2023. jan. 14. 07:47
 9/27 A kérdező kommentje:
Akkor az alacsony munkanélküliség mellé majd nézzük meg a népszámlálás adait és a kivándorlást is, mert igy lesz teljes a kép.
2023. jan. 14. 07:48
 10/27 A kérdező kommentje:

Komolyan ez az a gazdaság, ami szerinted nő és rendben van?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2023. jan. 14. 07:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!