Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akadt ki a baloldali...

Miért akadt ki a baloldali média Orbán Viktor olaszországi éttermi ebédjén?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 13. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Súlyos orbanofóbiában szenvednek, ezért mindenen kiakadnak, aminek Orbánhoz köze van.
2023. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Ezt én sem értem. Engem jobban zavar, hogy a vejének a semmiből pár év alatt százmilliárdos vagyona lett.
2023. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Linkelj már valami nem lakájmédiát, talán el is olvasom.
2023. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Lehet nem pontosan emlékszem, de régen egy miniszterelnök majdnem belebukott egy zoknistoppolós képbe (Talán dán volt). Azt mondták az emberek, ha rosszul mennek a dolgok, akkor ne lyukas zoknikat javítson, hanem oldja meg azokat.

Orbán nyomorba viszi az embereket, és van pofája ráfogni a háborúra meg brüksszelre. (Soros most nincs a frázisai között). Mindenki azt tapasztalhatja, hogy baromi drága minden, és sokan, hogy Európa legtöbb országában szinte semmit nem lehet észrevenni ezekből.

Hogy saját pénzéből dőzsölt? Ki is a munkaadója? Mi, választópolgárok. Csak fura módon nem mi szabjuk meg, mennyit kaphat, hanem ő saját magának. Felfuvalkodott, öntelt, cárias allűröket felvett, pöffeszkedő császár.

2023. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez maga a cikk, nem tudom ez lakájmédia-e: [link]
2023. jan. 13. 13:01
 6/11 anonim ***** válasza:
2%
Mert ez a "küldetésük"... szerencsétleneknek.
2023. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Ebben a cikkben megmutatnád, hol van az a bizonyos kiakadás?
2023. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A hivatkozott Mandiner cikk szerint: "Orbán XVI. Benedek pápa temetése után tette tiszteletét a La Bussola étteremben feleségével együtt. Mikor a dolog kiderült, a balos megmondóemberek rögtön dőzsölést és a kisembereket arcon köpő nagyzolást kiáltottak."


Ez már a Telex: "A jó hely ellenére viszont az alsó hangon is (a három, pincérek által mutatott fogás alapján számolva) 100 ezer forintra rúgó rendelést elég nehéz lenne Orbán után magyar pénztárcával bírva folyamatosan lekövetni – ahogy, hozzáteszem, ekkora mennyiségű tengeri herkentyűt sem tudnék életemben még egyszer megenni. Legalábbis, ha valakinek nem emelték meg nyáron 3,5 millió forintra a fizetését, akkor egy Orbán-ajánlós étkezés is már valószínűleg a határokat feszegetheti nála. "


És ismét a Mandineres: "Pedig amúgy miért is ne tehetné meg egy miniszterelnök, hogy Olaszországban olasz étteremben ebédel? Bármelyik ország bármely tetszőleges miniszterelnöke nyugodtan megtehetné, a fizetéséből és pozíciójából fakadóan. Tipikus posztkommunista irigykedés ezt felróni neki, és valódi aljadék populizmus ezzel uszítani. Ha egy miniszterelnök nem ebédelhet egy menő olasz étteremben, ha arra jár, akkor az szegénységi bizonyítvány a saját országáról."


És amit a Telex elhallgatott: "Orbán a nagykövetségen át bejelentkezett ugyan az étterembe, de amúgy a vendégek felismerik, az étteremben többen szelfiznek vele, az alkalmazottak kirakják a saját instájukra, lényegében rajonganak érte."

2023. jan. 13. 13:42
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

#9


Akkor már csak a luxusbaloldalt nem értem, amit 2002-2010 között hallottam az orbánisták szájából.


Meg azóta is lakájmédiótól, az összesben egyszerre megjelenő egyencikkekben.


Ők miért akadnak ki?

2023. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fel se vedd kedves kérdező.

A jelentöséget mutatva talán érteni...

ITTHON:

[link]

Külföldön:

[link]

2023. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!