Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden második tanár ismerősöm...

Minden második tanár ismerősöm azt tervezi, hogy a tanév végén felmond?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 9. 20:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk úgyis egyre kevesebb a népesség,ebből kifolyólag a gyerek is szval a kormánynak win
2023. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom hogy vannak baromira inkompetens emberek, de ilyen mocsok módjára szidni egy egesz társadalmi réteget, mint itt egy két ember, akik a gyerekeit nevelik, elképesztően undorító. Voltam tanár, nagyon nehez volt. És vicces hogy mesterdiplomás emberekről azt hiszik, hogy nem tudnak elhelyezkedni 😅


A kérdésre válaszolva: jól teszik. Mondjanak is fel. Amióta ott hagytam sokkal kiegyensúlyozottabb éltem van, tényleg napi 8 órát dolgozom, nem este 9 kor allok fel a gép elől. Van időm, amire akarom és természetesen jobban keresek

Sok sikert:*

2023. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Majd biztos azért nem váltok munkat, es nyomorgok tovább, neg tűröm a megaláztatást napi 12-14 óra munkaert, nehogy szegény többi embernek elvegyem a munkahelyét:D

Ezért vicces, hogy képzett, diplomás emberekről azt hiszik, nem lesz munkahelyük, igazából féltek, hogy még nagyobb eséllyel indulnak ;)

2023. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
"mesterdiplomás" oda ne rohanjak. Elég sokan vannak akik a papírok számától függetlenül nem tudnak elhelyezkedni.
2023. jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván szakfuggo is, de azért szerintem aki tisztességesen végigcsinál egy hat éves egyetemet, mást is tisztességesen fog elvégezni...

Amúgy meg már egy fagyizóban többet lehet keresni, mint tanárként

2023. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!