Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne ha Magyarországon ma...

Mi lenne ha Magyarországon ma a baloldal kormányozna?

Figyelt kérdés

Ugye láthattuk a választás előtt többek között azt is, mennyire volt szervezett a baloldali hatpárti egyezmény. Láthattuk, hogy ontotta magából a szavakat (amik 99%-a ostobaság volt) Márki-Zay és mostanra már tudjuk amit mindvégig sejtettünk: A baloldalon a Miniszterelnök(jelölt) csak egy kirakatfigura, egy báb. A valódi vezető Gyurcsány Ferenc.


Magyarország ma egy a háború és az arra adott elhibázott szankciós válasz miatti válsággal néz szembe. A baloldal hogyan kezelte volna ezt a válságot az alábbi választási programmal?


- Ukrajna fegyverekkel és katonákkal való támogatása -> háború meghosszabbítása.


- Újabb szankciók sürgetése, Magyarország leválasztása az Orosz energiahordozókról. Már ez a lépés beláthatatlan következményekkel járt volna: Többek között nem lett volna az országban üzemanyag, gáz és áram sem.


- IMF hitel felvétele. Tudjuk jól, hogy az IMF hitelt az emberek fizetik meg, hisz a baloldal a kedvenc eszközéhez, a megszorításokhoz nyúlt volna.


- Üzemanyag és minden más ársapka azonnali eltörlése. Emberek milliói nem tudnának rendesen bevásárolni.


A baloldal mit tudott volna felmutatni egy államcsődön és a teljes összeomláson kívül?



2023. jan. 8. 19:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

Ohh már megint te.

Akkor megint elmondom lassan, hangosan, hogy mindenki megértse: még a baloldal idején se volt akkora mélyszegénység, hogy ársapkázni kelljen az alap élelmiszereket és az energiahordozókat.

2023. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még nem mondta meg nekem Orbán.
2023. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21%
Gyurcsány fizetett DK-s trolljai mindenhova odaírják a hazugságaikat, ami nem tetszik, azt pedig megpróbálják töröltetni.
2023. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13-tól kérdezném, ezt kinek válaszolta? Nagyon zokon tudom venni, ha Gyurcsányhoz kötnének. Az egyik legtöbb kárt szerintem Ő okozta Magyarországnak.
2023. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem kérdés, ez propaganda.
2023. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Hallgass meg egy random Hitler beszédet, ahol a komcsikról meg a libsikről beszél. Szerintem kielégítő lesz az is számodra kérdező.
2023. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!