Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak! Mit gondoltok a...

Jobboldaliak! Mit gondoltok a klímaváltozásról?

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 09:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Létezik, és nehéz ellene küzdeni. Nukleáris energia nélkül nem fog menni.
2023. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
4%
A klímaváltozás egy nagy átverés hazugságokra és a félelmekre építenek.
2023. jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
Nincs klímaváltozás, mindig is ilyen volt a klíma. Csak a dollárbaloldal riogat ilyesmivel. Az ózonjukkal is próbálkoztak anno, aztán szépen lassan bekussoltak.
2023. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
#2 Ne égesd már a jobboldat.
2023. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
" Csak a dollárbaloldal riogat ilyesmivel." Úgy tűnik a NASA-t is a dollárbaloldal irányítja, meg a nemzetközi kutatótársaságokat is. Ennyi konteós agybeteget, komolyan. Mondjuk nem vagyok meglepődve, annyi baromságot elhisztek, miért pont ez lenne kivétel. Szerintem egy influenszer öt perc alatt meggyőzhetne titeket a laposföld elméletről is.
2023. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire átlátszó trollkomenten nem láttok át, vagy mi?
2023. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak a háttérhatalom vagy ha úgy tetszik a pénzügyi elit (Soros meg a többiek) találták ki a klímahisztit, hogy abból is még több pénzt csináljanak, és irányításuk alá vonhassák az emberiséget. Hálát adok az égnek, hogy Magyarországra születtem és olyan kormányunk van, aki megvéd ezektől.
2023. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60 éves vagyok és gyerekkoromban is voltak ám meleg telek szóval szerintem Orbánnak igaza van egy kamu az egész.
2023. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Van ilyen, de a liberálisok,baloldaliak túltolják a rettegést.
2023. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9-esnek igaza van. Nincs igazából klímaváltozás, csak a libsik hergelnek vele. Az hogy volt pár meleg tél az csak jó majd lesz hidegebb is akkor meg az lesz a baj hogy soka fűtés.
2023. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!