Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a legnagyobb bajotok...

Mi a legnagyobb bajotok Orbánnal, ami közvetlenül kihat az életetekre?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 12:22
1 2 3
 1/27 sörpocak ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül Orbán, inkább az Orbán kormány adópolitikája. 25 éves, fehér szingli férfiként én termelem és adózom ki mindenki más támogatását. Azért nem kellemes a tudat, hogy rajtam van a legnagyobb adóterhelés, miközben a legkevésbé támogatott csoportba tartozom.
2023. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy miatta jöttem külföldre, pedig nem nagyon volt tervezve elhagyni az otthonom. Ezt sosem fogom megbocsájtani neki. Hazaszerető voltam valamikor, igy nagyon nehéz leirni azt, hogy sajnos ki kell jönni, külföldre, ha normális keretek közt, szabadon boldogulni akar az ember.
2023. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
12%
Nem árulnak füves cigit a Nemzeti Dohányboltban
2023. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 árokpart ***** válasza:
79%
A polgári demokrácia és annak igényének a jelentős mértékű csökkenése a társadalomban.
2023. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Az ország pszichés állapota nem túl jó. Ezen szerintem sokat rontottak a gyűlöletkeltő plakátok (Ha Magyarországra jössz...) szerintem ez rohadt káros, rossz irányba "neveli" a népet. (Persze a gyűlöletkeltést sajnos a másik oldal is használja.)
2023. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy ő a miniszterelnök.
2023. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Minden. A politikája. Hogy rosszabbnál-rosszabb döntéseket hoznak.

A hazudozás. Semmilyen ígéretét nem tartotta be amivel kampányolt.

A nép pofájába röhögés. Többek közt azzal is, hogy pár havonta megemeli a saját fizetését 1-2 millióval.

2023. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Alapesetben minden. Megkapod a fizetésem. Oké, lehetne több is. Miért nincsenek jobb bérek? Ja, mert Orbán politikája az olcsó munkaerőre épít. Elmész a boltba, árak az egekben. Különadók, rossz infláció kezelés, felelőtlen kormányzás. Ezt a kasszánál te kegyetlenül ki fogod fizetni. Aztán agyalsz, mi kéne még. Miről mondasz le a pénz miatt. Csomó mindenről le kell mondanod, amit szeretnél. Ezt szó szerint a mindennapokban tapasztalod. Szóval nagyon is közvetlenül hat az életemre
2023. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Prolibáró ***** válasza:
0%
Nincs már többe olcsó sör, se ingyen krumpli
2023. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%

Jeleneleg a legfőbb gondom, hogy az elcseszett gazdasági intézkedéseik miatt, a választások előtt kiszórt pénz tömkelege, az átgondolatlan hosszúságig ársapákák, a kormányzat generálta az inflációt az egekbe...a chips meg a benzin járulék adók majd meg duplázása....!!! Ezeknek kösznöhető, hogy Magyarország a világ 10. legnagyobb inflációja van..


És nekem egyetlen egy 50 bites pártbirka ne merje pofázni az 5 bites szankciós dumát, ha az összes szomszédunkban, még a románoknál is olcsóbb a kaja, meg a benzin, mint nálunk...ennyire durván nem kell játszani az agyhalottat...

2023. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!