Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Esélyes hogy orbán, majd...

Esélyes hogy orbán, majd nagyon megöregedve egy lecsúszott ország éléről, mégis békében száll ki a miniszterelnöki fotelből?

Figyelt kérdés

Eltelt már jó pár év az ő keze alatt, én is a 30at töltöttem pár hónapja, volt időszak mikor azt gondoltam na itt lesz balhé az elégedetlenség miatt, de soha semmi érdemleges nem volt, választások mindig nyerték, hol így hol úgy, mindenki abban hisz amibe szeretne.

A magyar huszonévesekből, de még a gyerekekből sem nézni már ki, hogy háború árán tegyenek rendet, inkább hátat fordítanak mindennek, ami az ingerküszöbükön kívül esik.


2023. jan. 1. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk nem szokás eltakarítani a nèpnyúzókat. A románok tökösebbek voltak.
2023. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor esélyes, ha az mentális leépülési folyamatai a jelenlegi leépülésről másfajta leépülési irányban folytatódnak.
2023. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Lényegében az egyszerű, tájékozatlan emberek tömegei hatalomban tartják. Az ilyen emberből van a legtöbb, és őket lehet könnyen manipulálni az agymosó propagandával, mert nem tájékozódnak aktívan.


Orbán erre jött rá, hogy nem kell mindenkit megnyerni, elég ha az egyszerű tömegekhez csak az ő propagandájának az ordítása jut el.

2023. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Ez hamarabb meg fog történni, és érdemes lesz majd nézni, mennyire nem fogja érteni, mi is történik körülötte.
2023. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő már oda is van ragasztva... Áprilisban ismét elrdenezte ezt a népe neki.
2023. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!