Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezhet, hogy ez az egész...

Létezhet, hogy ez az egész vármegyézés milliárd forintba kerül, komolyan erre költünk ennyit?

Figyelt kérdés
Számomra egy kicsit hitetlen ez az egész, sok család lassan már kenyeret nem tudja megvenni, de költőnk arra hogy vármegyék legyenek a megyék helyett, táblák bélyegzők jogszabályok módosítása és még társai...
2023. jan. 1. 17:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10: elfelejtettem odaírni hogy költőinek szántam a kérdést, azt hittem az emojikból világos, bocs én hibám.
2023. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A zemberek akarták.
2023. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12 - Így van. Ha nem akarják és nem tetszik nekik ez a politika, akkor majd elmennek szavazni másra :)
2023. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Murka, ha elmúltál 18 éves akkor sajna szellemi fogyatékos vagy. :D
2023. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Mondja egy frusztrált, örök vesztes ellenzéki 😀
2023. jan. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez a baj, ti nem a másik magyart látjátok, hanem valakit aki nem fideszes, és a legjobb az lenne, ha el is menne az "országokból". Így múlik el egy ország, így múlik el egy nemzet.
2023. jan. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16 - Felőlem maradhat így a társadalom. Amíg itt mocskolódtok, addig megvan a fidesz kétharmad.
2023. jan. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Murka666 (5-ös) pontosan mutatja, miről is van szó egy fidesz-szavazónál.


Szerinte az ellenzéki szavazók a "vesztesek", tehát ő a nyertes. Miért is nyertes? Mert ő a fideszre szavaz.

Az neki nem számít, hogy kilopják a szemét, hogy a már a románok is jobban élnek mint mi, hogy már Ausztriában is olcsóbb a benzin, mint nálunk, hogy a magyar élelmiszer-infláció a világon (!!) a 10. (a tizedik!) legmagasabb, hogy Orbán és csapata egyértelműen nem tud kormányozni, kapitális hibákat vét egymás után.

Neki az számít, hogy a győztesek között érzi magát.

Nem baj, ha milliárdokba kerül ez a névcsere: ha a "vesztesek" panaszkodnak emiatt, akkor attól még jobb neki.

Az eszébe se jut, hogy ebből a pénzből akár nővér is lehetne a kórházban.

2023. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!