Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Viktor esetleg nem neszelhette...

Viktor esetleg nem neszelhette meg az orosz-ukrán háborút jóelőre?

Figyelt kérdés
Állandóan plakátolt évek óta a "harc, ellenség akció, akcióterv", és hasonló szövegeléseivel. Ez nem egy előjel lehetett részéről, hogy ő tud valamit, csak ezzel ízgatta a népet, persze a "SorosmigránsGyúrcsány" köntösbe bújtatva?

2022. dec. 29. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Én is megneszeltem, szóval nyilván ő is.
2022. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fél Európa próbált Putyinnal tárgyalni arról, hogy NE legyen háború, igen érdekes lett volna ha Orbán meg nem veszi észre hogy valami készül.

TE nem vetted észre hogy 2014-ben elcsatolták a Krímet és azóta éppen úgy mentek a huzakodások, az orosz kisebbség elleni támadások Ukrajnában?

Mi kellett volna még az ENSZ határozatain, Putyin állandó felszólalásain kívül ami egyértelművé tette hogy ott háború közeli a helyzet, hogy te is észrevedd?

2022. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Hiszen Orbán azzal haknizott, hogy ő kint járt Putyinnál és lebeszélte, hogy itt nem lesz háború.
2022. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De, pont úgy, ahogy az egész világ, aki odafigyelt. Jó pár éve csak az volt a kérdés, hogy mikor lesz ott összecsapás, nem az, hogy lesz-e.
2022. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

#4 Így van. De azt be kell vallanom én biztosra vettem, hogy februárban nem lesz háború, az orosz hadgyakorlatát csak hülyére veszik az amcsikat.

Most már persze én is látom milyen volt a helyzet valójában, de akkor még kevés információm volt róla.

Hogy baj van, hogy éles a helyzet azt látni lehetett, de hogy tényleg háborúba kezdenek akkor azt kevesen hitték el.

2022. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már a háború előtt is hivatalos "békemisszióra" ment Moszkvába.

[link]

2022. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#7 "Sikerrel is jártam, láthatják." XD
2022. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!