Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem fogják fel az...

Miért nem fogják fel az emberek, hogy a Demokratikus Koalíció az utolsó reményünk?

Figyelt kérdés

Az ország az Orbáni ámokfutás miatt romokban van. Orbán az elmúlt 12 évben szétverte az egész országot. Orbán egy kiöregedett, elmebeteg politikus lett aki tőkommunista módszerekkel próbálja épp a hatalmát megtartani (árstoppok, hitelek felvétele). És az emberek ezt szavazták meg megint.


Ezzel szemben Dobrev Klára és a DK valós alternatíva. Igaz, Márki-Zay Péter ámokfutása nem tett jót a pártnak, de a DK akkor is az ellenzék legerősebb pártja, és Magyarország reménye. Dobrev Klára felnőt a feladathoz, és ha Ő lett volna a közös jelölt már Áprilisban véget ért volna Orbán rémuralma, de MZP össze vissza beszélése miatt az emberek elfordultak az ellenzéktől.


Mikor jönnek már rá az emberek arra, hogy a DK a valaha volt legjobb opció? A DK lehet Magyarország megváltója!



2022. dec. 27. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A DK max. a nyári villámnak az utolsó reménye.
2022. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
A nagy "Ő" és a "megváltó" szó használata leleplezi a trollt.
2022. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Egyetértek, kérdező.
2022. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Fideszesként tudom, hogy ő a mi reményünk hiszen amíg Gyurcsánnyal az élen bohóckodnak addig biztosított számunkra a 2/3 , ami persze nektek is kedvező a végén, mivel így jó kezekben van az ország.
2022. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

"Az ország az Orbáni ámokfutás miatt romokban van."


Ha összeomlik az ország, remélem a Fidesz mellett a teljes ellenzéket is eltemeti.

Ez az utolsó reményünk, nem a DK.

2022. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Én nem vagyok ugyan Fidesz szavazó, de a DK engem itt veszít el; idézet a választási programjukból:

"Hosszú távú célunk az Európai Egyesült Államok megteremtése, közös Európai Alkotmánnyal, európai kormánnyal..."

Lefordítom ezt magyarra: "-Szeretnénk a helytartói széket, és hogy ki, hol, mit akar a magyarokkal kezdeni, az minket nem nagyon érdekel"!

2022. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Garnélapolitika
2022. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Hiába akarjátok ti is elásni, MZP egy jó arc volt szerintem.
2022. dec. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell egyetlen egy KISZ-tag (főleg ha Soros-ösztöndíjas) sem az ország élére.


Orbán és Gyurcsány jó haverok.

2022. dec. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Ember, te miért nem tudod felfogni, hogy nekem a DK nem az utolsó reményem? Velük kapcsolatban az a reményem, hogy eltűnnek.
2022. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!