Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szimpatizánsok még...

Ellenzéki szimpatizánsok még mindig nem érzik úgy hogy jó ötlet volt a határkerítés?

Figyelt kérdés

Idén többszázezer migráns próbát át törni a kerítésen. Fleto annak idején a lakásába szállásolta el őket és megpróbálta lebontatni a kerítést.

Most világosan látszik szükség van a felfegyverzett migránsok elleni védelemre.

Még mindig nem gondoljátok szükségesnek?



2022. dec. 25. 17:21
A kérdező szavazást indított:
Igen kell a kerítés. Itt ne vonuljon migráns csorda.
Nem kell kerítés nem baj ha Felfegyverzett migránsok sétálgatnak szabadon.
23 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Az megvan hogy a kerítés eleve ellenzéki ötlet és a fidesz csak a közvélemény nyomására volt hajlandó belemenni, maguktól semmi szín alatt nem akarták?
2022. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Aha. Azért akarjátok lebontani…
2022. dec. 25. 17:24
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem amíg a fidesz kifossza az országot, addig a kisebb probléma a felfegyverzett migráns.
2022. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Nekem eddig se volt bajom a kerítéssel, pont lesz*rom, hogy Fletó kiket szállásolt el. Ezenkívül viszont lehetne a gazdasággal is kezdeni valamit, mielőtt teljesen összeomlana.
2022. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
#2: Senki nem akarja lebontani, ez a Fidesz hazug rémhírterjesztése.
2022. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
2017. május 24-én Botka László, az MSZP miniszterelnök-jelöltje úgy nyilatkozott a Reuters hírügynökségnek, hogy hatalomra kerülése esetén lebontja a kerítést, amint megvalósul az Európai Unió határvédelmi ellenőrzése és megnyugszik a helyzet a Közel-Keleten. Hozzátette: „Ha úgy teszi fel a kérdést, hogy megépítettük-e volna a kerítést, határozottan azt mondom, hogy NEM.”
2022. dec. 25. 17:29
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
Én ezt az egész kerítés kérdést nem is értem. Jó sokba kerül nekünk, és nem sok értelmét látom. Még a leghülyébb migráns sem akar itt letelepedni, mind olyan országba akar menni ahol a sokkal jobb kondiciókkal várják. Úgyhogy a kerítés meglététől nem lesz se több se kevesebb illegális határátlépő aki a börünkön szeretne élősködni. Propagandának nagyon jó a kerítés.
2022. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

#6: Nem mindenki MSZP-s, erre még nem gondoltál?

Másrészt Orbán Viktor néhány éve még több millió bevándorlót akart betelepíteni, csak ugye ez már el van felejtve.

2022. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%

"Aha. Azért akarjátok lebontani…"


Jahh, hogy te egy troll vagy? Mért nem ezzel kezdted?

2022. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Jó lesz az, amikor az éhező és fázó nyugdíjasok próbálnak megpattanni az országból.
2022. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!