Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cseh Katalin férje zsidó ?...

Cseh Katalin férje zsidó ? Ezért is támadja annyira a kormányt külföldön ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 19. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki zsidó
2022. dec. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én is zsidó vagyok, Oskar Schindler mentett meg.✡️🕎
2022. dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Persze, de Csehet is annak tartják. Nem csak ezért támadja, a baloldal eleve eléggé magyarellenes.
2022. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fsms ***** válasza:
76%
Ezek a kérdések mit segítenek? Egyébként a gazdid Orbán a legmagyarellenesebb az összes politikus közül.
2022. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
..... vagy te, csak nem forogsz.
2022. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már hazaárulás:

[link]

2022. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Cseh Katalin nagyon szexi, lennék a férje. Ráadásul sokat is keres, tehát még pénz is lenne. Igaz, anyagilag ma is eléggé jól élek, de azért a fizetése jól jönne, hiába élek anyagi értelemben ma is jól.


Minden este megmasszíroznám a talpait, majd a fenekét és a melleit, majd az intim részét is. Cseh Katalin az egyik legszexibb magyar politikus, ráadásul nem caz országot szétlopó és szétverő fidesz tagja, még ha van körülötte botzrány, amit nem tudom, mennyire igaz.


Cseh Katalin!!!🍆🍆🍆

2022. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted a fideszben hány zsidó van? Kezdjük mondjuk az eresz-lovaggal, aki ugyan már nem fideszes, de azért ő írta a gránítszilárdságú, kb 10 -szer módosított Alaptörtvényt! És ha már zsidók - miért nem beszélünk a cigányokról?!Elvileg ők is a haza ellenségei, ha jól értem a fidesznyikek narratíváját. Tudsz a fideszben cigányt mondani?
2022. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!