Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Kunhalmi...

Sulek Péter kérdése:

Mi a véleményetek Kunhalmi Ágnesről? lletve szimpatikus e nektek vagy sem? és ha nem,akkor te mit javítanál rajta, vagy hogyan csinálnád máshogyan,pl amit ő csinál,hogy jobb legyen ?

Figyelt kérdés

Ami éppen elsőre,vagy másodjára eszetekbe jut,lehet kinézet,stílus,politikai tevékenység,tényleg akármi.


Köszönöm a válaszokat,minden jót sziasztok :)



#Kunhalmi Ágnesről bármilyen vélemény
2022. dec. 13. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Pályát tévesztett, inkább valami stand-up vagy felnőtt tartalom állna jól neki, politikusnak röhejes. De 5% alá tudta vinni az MSZP-t, ez is valami.
2022. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Én nem kedvelem. Szerintem politikusnak közepesen tehetségtelen. Más meg (innen ahol ülök) nem látszik belőle.


Az ismert mszp-sek közül egyedül Hiller Istvánt tartom értékelhetőnek.

2022. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
1 a felnőtt tartalomhoz nagyon duci. Láttál már ilyentartalmat?
2022. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat várom még :)
2022. dec. 13. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Nekem nem szimpatikus.Egy affektáló h**** p****.Amúgy meg az USA érdekeit képviseli
2022. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Nekem a jelleme kifejezetten szimpatikus. Tipikusan közvetlen, kedves, akár használhatnám a vicceskedő kifejezést is. Ezek a tulajdonságok PR szempontból hasznosak is lehetnek neki, ugyanis a mai magyar társadalomban a politikusok jelleme is befolyásolja a választást. Viszont azért mégse tartom vezető politikusnak eleve a pártja miatt. Ám összevetve még az MSZP-t is alkalmasabban találnám a kormányra mint a mostanit. Orbánnál Kunhalmi pedig mérföldekkel jobb.
2022. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Párszor meglehetne "politizálni" 😂😂
2022. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!