Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márky-Zay fb követői vajon...

Márky-Zay fb követői vajon mennyire veszik észre, mennyi csúsztatást, álhirt, túlzást, hazugságot posztol ki ? Amióta követem, százával fedezem fel ezeket nála.

Figyelt kérdés
2022. dec. 11. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez most valami terelésféle akar lenni Orbán hazugságairól?
2022. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Én pl nem követem. Tudnál ezekre példát mutatni, hogy megosztott valamit és megcáfolni azt egy hiteles forrásból származó linkkel?
2022. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Én azt furcsállom, hogy egy olyan embernek, aki szerint Orbán Viktor egy személyben felelős azért, hogy ma Ukrajnában háború van még vannak követői.
2022. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
MZP nem csúsztat, nem közöl álhírt, nem túloz, nem hazudozik. Egyszerűen csak SÍKHÜLYE és nem veszi észre magát. Teljesen meg van győződve a saját igazáról, miközben már ellenzéki újságírók és elemzők nevezik őt analfabétának és mondják el róla egybehangzóan, hogy egész egyszerűen nem érti a nagypolitika játékszabályait.
2022. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
@5 Ezt a szöveget küldték a héten MZP-vel kapcsolatban a pártházból?
2022. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MDaniel98 ***** válasza:
80%
Nyilván a saját szájíze szerint szereti alakítani a közvéleményt, de mutass egy politikust bárhol, aki nem így tenne.
2022. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
#6: Fárasztó vagy... Nem, ezt az ellenzéki ATV ellenzéki Öt című műsorában szokta elmondani az ellenzéki Konok Péter, az ellenzéki Ceglédi Zoltán és az ellenzéki Hont András. (Ugye, nem túl nagy probléma, ha kormánypártiként időnként egyetértek az ellenzéki véleményformálókkal is?) :)
2022. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Írsz akár egyetlen konkrét példát is, vagy csak beomondásra higyje el mindenki, hogy milyen szemfüles és okos vagy?
2022. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DK-s ***** válasza:
33%

Semennyire, mert egy szinten vannak makizajjal.


#6-nak:


"Megküldöm" #5-öt egy DK-s hátszéllel. XD


Végre valaki (#5), aki világosan látja azt a majmot.

2022. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%

Nehéz feldolgozni a politikai hullaságot, főleg úgy, ha akkora egóval áldott meg a sors valakit, mint neki van.

Mondom úgy, hogy még engem is képes volt megvezetni, és hittem neki nagyon sokáig. Előadta még 2021-ben a megnyerő csávót, aztán az előválasztás folyamán ezt tégláról teglara bontotta le. Na mindegy...

2022. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!