Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mi erről a vélemén...

Fideszesek, mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

" [link]


A lényeg: "Szerencsére csak Európában hülye mindenki, Magyarországon viszont nem"



2022. dec. 10. 21:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"A személyeskedés pont nem a fideszesektől jött."

Hát akkor olvass bele a kommentekbe újra.

"Meddig fogjátok még ezt nyomni, hogy a fideszesek ilyen meg olyan hülyék"

nem tudom honnan veszed hogy csak az ellenzékiek szoktak ostobazgatni. Én is számtalanszor megkaptam már az "ostoba moslék koalíciós birka" megnevezést, de elég csak felmenni Facebookra. Fel kéne már tudni fogni hogy az emberek a politikában adják ki a frusztrációikat. Persze megértem hogy nagyképűen hangzik ez sok esetben de próbáld meg megérteni azt aki Pl. minimálbért keres és hát köztudottan azokat elég magas adók terhelik. Na most az Összefogás programjában szerepelt ennek az ADÓMENTESSÉ tétele(sok más mellett). És nem csak hogy nem az "övéi" nyertek, de olyanokat kell olvasgatnia hogy az ő győzelmük esetében besoroznának minket katonának Ukrajnába, Szülészeteket zárnának be stb.. Ne legyen ideges? Nem jogos egy kicsit a dühe?

2022. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!