Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Teljesen tarthatatlanok...

Teljesen tarthatatlanok voltak a baloldal hazugságai a kampánypénzekkel kapcsolatban. Mi is várjuk a válaszokat az ügyben felmerült kérdésekre, ugye?

Figyelt kérdés
Nemcsak Nacsa Lőrinc szerint: [link]
2022. dec. 2. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekik ez teljesen normális,fordítva meg sírna a szájuk,ezek libbant édestestvéreink.🙏
2022. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
hülye vagy!
2022. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Én nem várom.
2022. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Propagandista troll
2022. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akit hívnak az felveszi a krumplit és kérdést ír ki! Akinek nem jut krumpli az kommentet ír! Ha a kérdezőt lelövik, a kommentelő felveszi a krumplit és kérdést ír ki!
2022. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Te vagy az, Tiborcz? :D
2022. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Az ellenségkép gyártás mint életfelfogás, a prolikra jellemző.
2022. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfigyelitek valaki kiír egy ilyen hülyeséget aztán nem reagál, mert nem is gondolta komolyan. Valaki régebben az egyik kommentjében bevallotta, hogy néha unatkozik és direkt ilyen hülyeségeket ír ki aztán hozza a popcornt és élvezi a mónika showt.
2022. dec. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ismertem ezt a Nacsa figurát, most hogy begördült a képe az oldalon, azt hittem hirtelen, hogy a dagi gyerek az a Trónok Harcából.
2022. dec. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!