Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rosszabbul állunk mint az az...

Rosszabbul állunk mint az az ország ahol háború van?

Figyelt kérdés

Ma reggel már pest mellett se volt benzin egy kúton se, infláció az egekben, minden rohadt drága, a középületekben 16 fok, a gyerekek pokrócot visznek magukkal az iskolába ahol egy tanár 3 tantárgyat tanít, ráadásul otthon is spórolni kell és alig fűteni.


Ilyen jól teljesít a magyar kormány, erre szavaztatok áprilisban? Ők tudnak jól válságot kezelni?


2022. nov. 30. 05:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Érdekes, én mindig tudok tankolni. 16 fok? Ez honnan jött?
2022. nov. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1# Dunakeszin lakok, pesttől északra és vácig sehol nincs benzin. A postán, kormányablaknál pedig kabátban üldögélnek a dolgozók és majdnem ugyanannyi fok van bennt mint kinnt.
2022. nov. 30. 05:35
 3/11 Fsms ***** válasza:
72%

Igen, 1# Lendvai utca köszönjük, most kezd a fagyi visszanyalni 14 év folyamatos lopás után, köszönjük.

Ne aggódj Budapesten sincs minden kútnál üzemanyag. Illetve ha találtál okmány irodát, ahol legalább kabátban ülnek az jó, mivel többet bezártak.

Sajnos ez innen még csak rosszabb lesz.

Gyerekem gimnáziumának 16 tanár ment el nyolc jött. Szerinted mi az eredmény?!


Sajnos a Fidesz még mindig a siker propagandát tolja , csak most már jön szembe a valóság.

2022. nov. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Igen. És még rakéták állnak ki a házfalakból, hullák szanaszét, államadósság 1000 milliárd dollár, stb.

Érdekes, én se láttam semmi hasonlót, amit írtál.

2022. nov. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Sajnos az M1-en ezt nem fogják bemondani, tehát te sose fogod elhinni, akkor se ha gyalog jársz vásárolni és a gyereked hetente megy az orvoshoz megfázással.
2022. nov. 30. 06:01
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

#4

Mert a fideszes én csak néznek, de nem látnak!!!!

2022. nov. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha Dunakeszin laksz, akkor csak pár km-t kellene bejönnöd Pestre, és tudnál is tankolni. Én a 13-ban lakom, és eddig sehol sem volt semmi gondom a kutakon. Nálunk a gyerekeknél az iskolában és az óvodában is jó meleg van.

Szóval nem kell kamuzni.

2022. nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2022. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de elég gyalázatosan állunk ahhoz képest, hogy 18 éve EU tagok vagyunk.
2022. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már a válságot, nincs itt semmi válság.A boltok,a hiper/szupermarketek tele vannak az éttermek a luxus szállodák szintén tele vannak.A válság az nem itt kezdődik.
2022. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!