Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseket többsége...

A fideszeseket többsége tényleg szeretik Oroszországot és Putyint?

Figyelt kérdés
2022. nov. 25. 13:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
fidzombik
2022. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Beszélgetnék szívesen veled is, de gyanítom nem vagy rá túlságosan nyitott. :)
2022. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%
12# Velük amúgy nem lehet, csak az M1-el tudnak érvelni.
2022. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha te eldöntötted, hogy ezt akarod gondolni, akkor ki vagyok én, hogy valtoztassak rajta. Csak akkor nem kéne csodálkozni, hogy sorozatosan kikaptok.
2022. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14, pont erről beszéltem: csak oda válaszolsz, ahol kötekedésre találsz alapot.
2022. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Talán látod, hogy mikor kinek hova mit hogyan válaszoltam? Vagy azt állítod, hogy az itteni válaszok csak kiragadott példák arra a stílusra, amit az ellenzékiek itt megengednek maguknak? Kíváncsi vagyok. Ahogy arra is, hogy milyen szemellenzőt hordasz, hogy pont az én válaszomat találod kötekedőnek, de a többivel semmi bajod.
2022. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

" pont az én válaszomat találod kötekedőnek, de a többivel semmi bajod"


Én csak arra céloztam, hogy megjegyeztem, hogy szívesen beszélgetek én kormánypárti emberrel, de szerintem te nem akarsz. Erre nem reagáltál, de a #13-asba azonnal beleálltál.


Ettől függetlenül jogos a felvetésed: egyáltalán nem korrekt a fidesz szavazók ekézése sem.

2022. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
35%
Még a kérdést sem sikerült leírni. Ha már az általánosításnál vagyunk, a libsik mind ilyen iskolázatlanok?
2022. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#17 A 14-es válaszom a 12-esnek szólt, bár ráillik az utána következőre is. Viszont nem mondanám magamat kormánypártinak, ugyanakkor ez a szektás fideszgyűlölet is távol áll tőlem.

#18 Pont ez az, hogy amikor egy valaki jobbról általánosít, akkor megkapja balról, hogy ilyet csak ostoba emberek csinálnak, aztán itt ez a kérdés és a kommentek hozzá. Ez a nagy komoly értelmiségi baloldal intellektuális fölénye? Aki erre nem vevő az csak buta alkoholista vidéki analfabéta paraszt lehet?

2022. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező,

természetesen nem. Elítéljük Oroszország agresszióját és azt szeretnénk, ha minél hamarabb véget érne a háború. Az ellenzéki válaszolókkal ne foglalkozz, fogalmuk sincs a fideszesekről. Szerinted miért bukták el negyedjére is a választást? Pont ezért.

2022. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!