Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek örülnek az ukrán...

A fideszesek örülnek az ukrán katonai sikereknek?

Figyelt kérdés
Csakmert ha így mennek tovább a dolgok, akkor hamarosan vége lehet a háborúnak. Elvégre titeket csak ez érdekel, nem?

2022. nov. 21. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Igen, minél messzebb van innét a front annál nyugodtabb vagyok.
2022. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Igen az jó lenne ha vége lenne , nagyon jó.
2022. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Fideszes vagyok, örülök.
2022. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2022. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Csak csinálják. Mindkét népet útáljuk
2022. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Csinálják nyugodtan ukikat jobban rühellem ezerszer.
2022. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen az amikor minden pofon jó helyre megy
2022. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
A Fidesz neokomcsi tagozata csak akkor lenne boldog ha Putler egész a Rajnáig vonulna.
2022. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Az a baj, hogy ha az oroszok nyernek, akkor ukrajna területe csökken és innentől így fogunk élni, hogy na legközelebb mikor támadnak. Ha meg az ukránok nyernek akkor meg lesz egy ilyen "paraterrorista" állam, ami tele van ellenőrizetlen fegyverekkel, pénzel, munkanélküliekkel és így gyorsan elfognak szaporodni a maffia szervezetek. Akik nyilván az eu-s polgárokkal fognak kitolni.... Sehogy se jó.

Csúnya ezt kimondani, de az lenne a megoldás ha az oroszok nyernének, de olyan áron, hogy elveszítik a hadseregük kb 90%-t. Mert azokat legalább egy ember rövid pórázon fogja és úgymond rend van. De ukrajnában egy hatalmas káosz lenne. Vagy pedig, ha nyernek az ukránok, de az eu hirtelen rárepül minden ukrán vagyonra meg infrastruktúrára, hogy önállóan még egy szöget se gyárthassanak.

2022. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyok fideszes, csak jobboldali. Annak örülnék leginkább, ha vége lenne a háborúnak. Az ukránokat kicsit sem sajnálom, mert magyarellnes rohadékok, ami tudom, neked mint libsinek nem számít, hisz' inkább előbb drukkolsz egy idegen népnek mint a sajátodnak. Az oroszokat legalább annyira rühellem, mint az ukránokat, nem tudom, honnan veszitek, hogy egy jobber szereti a büdös ruszkikat. Gondolom ezt írta az ex-kommunista szennylap HVG, 444, Telex.
2022. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!