Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Varga Judit...

Mit szóltok Varga Judit FB-bejegyzéséhez, amelyet a kereszténységről írt?

Figyelt kérdés
Szépen írt, de elgondolkodtató is egyben: [link]
2022. nov. 17. 11:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#10

Azért írtam így, mert a kérdésben linkelt posztban keresztény jelképek olyan helyeken vannak kint amik aktuálpolitikában érintettek (pl politikai találkozók helyszíne, stb).

Mint írtam: Elvileg manapság már világi kormányzás van, semmilyen vallási jelképet nem kéne erőltetni.

Kicsit félreérthető volt, bocsánat. Hiszek a vallásszabadságban szóval felőlem lehet templom, mecset, meg druida szentély is a városban, csak a politikából szálljanak már ki.

2022. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
3/2-es kommunista ügynök apával, aki szállodaigazgató lehetett a múlt rendszerben, aminek ő is kedvezményezettje voltlt, szépen beszél most a kereszténységről, hogy más szelek fújnak.
2022. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Varga László SZT-tiszt adatai

[link]

2022. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Gondolom a 13-as személyesen utasítaná ki Dobrevet az országból az apja miatt. Ugye?
2022. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
14: ha őt igen, akkor Jucit is, igaz? Nincs kettős mérce.
2022. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

15.

Mi megtűrjük Dobrevet, bár nem jobb mint az apja. Te kezdtél el az ősökkel vagdalkozni.


Talán a szüleid miatt.

2022. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

16: engem nem érdekel Dobrev, felőlem mehet, de ha nála számítanak a felmenők a hitelesség miatt, akkor Jucinál is számít, igaz?


Kommunisták pedig a te szüleid lehettek, ha ennyire véded a kommunista származékokat.

2022. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

17. Nem én védem Te támadod :))) de gyanúsan csak az egyik oldalt.

Nézz szét a fiókban apunál suli:) lesz meglepi


Vagy a saját múltadban. Korfüggő.

2022. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

18: nem lesz meglepi, az én családom nem olyan, mint a tiéd


Juciról szól a kérdés, azért kell foglalkozni az ő múltjával és hitelességével. Dobrevre és a pártjára soha nem szavaznék, szóval én nem védek kommunistákat, ahogy te teszed.

2022. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

18 Persze persze, a Te családod nem olyan.

Mégis ilyen rögtön-ítélkezőre sikerültél furcsa mód. (hiba csúszott a gépezetbe?)

Hiteles vagy.

2022. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!