Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk mit kezdene a...

A Mi Hazánk mit kezdene a cigányproblémával?

Figyelt kérdés

Ugye tudjuk, hogy jellemző rájuk egy fajta viselkedés, bűnözés, illetve nagy mértékben szaporodnak. Ez a jövőre nézve sötét képet fest. A Fidesz inkább a szőnyeg alá söpri a problémát, a balliberálisokról meg inkább ne is beszéljünk.


A Mi Hazánk hogy oldaná meg a problémát?


2022. nov. 16. 23:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Nézd meg youtube-on az ezzel kapcsolatos videóikat. Konkrét javaslatok is elhangzanak bennük.
2022. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Lezárná végleg!
2022. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

Olyanokat mondtak, hogy a felvilágosításra nagy hangsúlyt fektetnének, főleg a cigányság körében, mert náluk jellemző leginkább a tinikori terhesség.Emellett az anyagilag rászorulóknak támogatnák az ingyenes fogamzásgátlást, életvezetési tanácsadást biztosítanának nekik, hogy normális életet élhessenek.

Az oktatásból nagyon hamar kiesnek, ezzel is foglalkoznának, hogy ne történjen ez meg.A tankötelezettséget 18 éves korra felvinnék, bevezetnék őket a munka világába.

A speciális nevelést igénylő gyerekeknek, viselkedési zavarosoknak(nem csak cigányoknak) igényeikhez igazodó oktatást biztosítanának, átalakítanák a segélyezési rendszereket.

A rendvédelmi szerveket jobban megerősítenék, igazságosabb, szükség esetén szigorúbb lenne az igazságszolgáltatás, pozitív diszkriminációt megszüntetnék.


Hirtelen ezek jutottak eszembe, van erre egész programjuk, jól kifejtik a miérteket és a kivitelezést.Egy kommentbe ennél jobban nem lehet kifejteni.

2022. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
#3: Ez nekem nem tűnik szélsőséges programnak.
2022. nov. 16. 23:47
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
#4 Nem is szélsőséges a programjuk, teljesen normális.Csak ők akarnak is tenni a változásért.
2022. nov. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Börtönben érzik jól magukat ezért helyette lenne a szibériai dolog. De Én inkább a körükben a shariát részesiteném előnyben!
2022. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
28%

#5 Amiket felsoroltál azok ugyanolyan nesze semmi fogd meg jól dolgok, mint amik bármelyik másik párt programjában szerepelnek.


AMúgy mivel a csórókat kilakoltatnák a lelakott koszfészeikből (része a programjuknak, hogy nem lehet minden koszfészekre lakcímkártyát igényelni, ami nélkül munkát sem nagyon lehet találni) ezért kb. lenne egy nagy tömegnyi hajléktalan cigány, akiket aztán a rendőrök időről időre elővennének, miközben ugyanúgy improvizálnának maguknak valahol egy gettót, de mellette rohamrendőrök is járőröznének gondolom, kb. mint a Brazil favelákban.

2022. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
71%
#7 Egyáltalán nem nesze semmi fogd meg jól dolgok.Leírtam világosan, hogy ennyi jutott eszembe a rengeteg programpontból, mert nem vagyok lexikon.Azt is leírtam, hogy világosan kifejtik a programpontok miértjeit és a kivitelezésüket is.Akit érdekel és nem csak kötekedni akar, az utánanéz és meghallgatja amit mondani akarnak.Több száz oldalas programmal mentek neki a választásnak, nem gondolhatod komolyan, hogy ezt fejből, kifejtve leírjam egy kommentbe.Úgy sem olvassa el, aki csak kötekedni akar.
2022. nov. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
32%
#7 Sajnos egyet kell értsek. Végig olvasva a programjukat pont ugyanaz a semmi amit az összes többi párt is kínál.
2022. nov. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
8%

#7 Ez a kilakoltatós hajléktalanos dolog nekem nem ismerős pedig olvastam még régebben az egész programjukat.

Egyébként akik ilyen putrikban laknak, amúgy sem járnak dolgozni.Ez csak így hirtelen az én véleményem.

2022. nov. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!